Warsztaty samoobrony dla firmy

Warsztaty z samoobrony są świetnym prezentem dla współpracowników!

 

Zbliża się Dzień Kobiet, Wellness Week albo Mikołajki? Szukasz dodatkowej atrakcji, bo niedługo odbędzie się konferencja albo spotkanie integracyjne? Zaproś do swojej firmy trenera, który poprowadzi warsztaty z samoobrony w wesołej, pozytywnej atmosferze!

 

Przygotowaliśmy warsztaty dla osób, które chcą poprawić swoje bezpieczeństwo i pewność siebie. Będzie trochę ruchu i dużo śmiechu. W trakcie warsztatów uczestnicy przećwiczą najskuteczniejsze kopnięcia i uderzenia, poznają kilka podstawowych technik samoobrony. Zaczną wyrabiać w sobie odruchy obronne. Dowiedzą się, jak zachować się przed ewentualnym atakiem i wychodzić z konfliktów. Zajęcia opierają się na prostych i skutecznych technikach pozwalających wykorzystać siłę przeciwnika. Wszystko w przyjaznej atmosferze i z pozytywnym nastawieniem.

Z naszych warsztatów samoobrony skorzystali pracownicy takich firm, jak: Arcelor Mittal, State Street Bank GmbH, Schibsted Tech Polska, PPG Polifarb Cieszyn, Attic Spółka z o.o.

 

Ramowy program warsztatów:

  1. Dokładna rozgrzewka + jednocześnie krótki wstęp teoretyczny (podstawowe zasady samoobrony, przedstawienie planu warsztatów)
  2. Podstawowe uderzenia i kopnięcia – ćwiczenia.
  3. Podstawowe sposoby obrony przed uderzeniami i kopnięciami – ćwiczenia w parach.
  4. Podstawowe, wybrane techniki samoobrony (obrona przed obchwytami rąk, obrona przed duszeniem) – ćwiczenia w parach.
  5. Podsumowanie, czas na pytania.

 


 

Trener: Maciej Borzęcki

Maciek uczy, jak skutecznie zadbać o własne bezpieczeństwo. Jego siła to spokój,  opanowanie, pozytywne nastawienie i szerokie doświadczenie we wschodnich  sztukach walki. Od 2007 roku instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją w zakresie samoobrony. Posiadacz stopnia mistrzowskiego japońskiej sztuki walki Aiki Ju Jitsu. Aktualnie trener samoobrony dla kobiet oraz grup dziecięcych Ju Jitsu.
 

Opinie uczestniczek:

Jestem zachwycona kursem samoobrony – spodziewałam się ciekawych zajęć, a było jeszcze lepiej niż myślałam. Naprawdę wiele się nauczyłam i na pewno będę kontynuować ten rodzaj aktywności. No a poza tym towarzystwo było naprawdę doborowe – i prowadzący i uczestniczki 🙂  Izabela

 

Po pierwszej edycji kursu samoobrony nabrałam apetytu na kolejne. Zajęcia uczą jak nie wpadać w panikę w kryzysowej sytuacji, dodają pewności siebie, przy okazji są świetną formą spędzania wolnego czasu w gronie fajnych kobiet. Polecam! Agata

 

Kurs samoobrony oceniam bardzo dobrze. Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy, prostych w wykonaniu a skutecznych. Profesjonalne podejście, bardzo dobra organizacja i swobodna atmosfera.Każdy ma prawo zawalczyć o swoje bezpieczeństwo. Polecam! Edyta

 

Informacje organizacyjne:

MIEJSCE: sala warsztatowa lub konferencyjna
CZAS TRWANIA POJEDYNCZYCH WARSZTATÓW: 90 minut (możliwy jest cały cykl zajęć)
LICZBA UCZESTNIKÓW: maksymalnie 20 osób

WYMAGANIA TECHNICZNE:

  • wolna przestrzeń odpowiednia do liczby uczestników,
  • tarcze do sztuk walki (zapewniamy my).

 

Porozmawiajmy o szczegółach!

Anna Królikowska

tel. 534 583 153

e-mail: kontakt@bajla.pl