Warsztaty kreowania wizerunku

wizerunek szkolenie

Wyruszymy w egzotyczną podróż w poszukiwaniu własnego stylu i ukrytego piękna! Droga wieść będzie przez niebezpieczną krainę modowych pułapek, ślepych uliczek trendów, ryzykownych wyprzedaży i gór szkodliwych fasonów. Pokonamy tę trasę razem, poznając siłę klasyki, triki stylistów, tajną broń dodatków i moc dobrych proporcji. Nagrodą będzie Twoja metamorfoza, idealna garderoba oraz wiedza jak wyglądać i czuć się pięknie bez względu na rozmiar, wiek i zasoby portfela.

Podczas warsztatów chcemy pokazać, że w profesjonalnym i eleganckim stroju do pracy możemy odnaleźć swój indywidualny styl i czuć się świetnie. Warsztaty i szkolenia świadomego kreowania własnego wizerunku zachęcają uczestniczki i uczestników do codziennego doboru garderoby zgodnej z typem urody i sylwetki oraz osobowością i trendami w modzie, a także codziennymi aktywnościami. Zaproponowane ćwiczenia i multimedialne prezentacje obalają negatywne mity dotyczące zasad dobrego wyglądu oraz pobudzają kreatywność i odwagę do szukania swojego niepowtarzalnego stylu.

 

Przykładowe tematy szkoleń:

  1. NAJLEPSZY FASON DLA TWOJEJ SYLWETKI, czyli jest życie poza rozmiarem 34 – sztuka doboru stroju eksponującego atuty każdego z typów sylwetki.
  2. MODA – jak się nią bawić unikając zniewolenia; jak czytać trendy i mądrze kupować.
  3. NIE TYLKO CZERŃ – rzecz o doborze kolorystyki strojów. Psychologia i kod koloru.
  4. DRESS CODE – czyli do pracy raczej nie w dresie. Dekalog biurowej garderoby.
  5. W SIECI SIECIÓWEK – przewodnik po markach i ekonomicznych zakupach.
  6. ROZPRAWA Z MODOWYMI MITAMI – czyli jak unikać najczęstszych „wpadek”.
  7. DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓLE – znaczenie dodatków w budowaniu stroju i stylu.
  8. BUDOWANIE INDYWIDUALNEGO STYLU – siła klasyki i indywidualizmu.
  9. METAMORFOZA – INDYWIDUALNE SPOTKANIA. Analiza szafy klienta, wspólne zakupy, tworzenie gotowych zestawów ubioru na co dzień i na specjalne okazje. Budowanie garderoby zgodnej z typem urody i sylwetki, charakterem pracy oraz osobowością klientki. Opcjonalnie spotkanie z wizażystką i fryzjerem. Bezstresowo i konstruktywnie.

 

Prowadząca:

Katarzyna Zajączkowska-Fajto – wykładowca Krakowskich Szkół Artystycznych i Senior Projektant w dużej firmie odzieżowej. Z wykształcenia ekonomistka i projektantka ubioru z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży mody. Chętnie prowadzi szkolenia dla kobiet i mężczyzn, a także indywidualnie pomaga w „garderobianych” rozterkach. Wierzy, że każdy może wyglądać i czuć się pięknie, a zmiana wizerunku może być pierwszym krokiem do sukcesu.

 

Wymagania organizacyjne:

 

Porozmawiajmy o szczegółach

Anna Królikowska

tel. 534 583 153

e-mail: kontakt@bajla.pl