TANIEC GRUZIŃSKI

To już nasz trzeci sezon z tańcem gruzińskim! Zapraszamy na zajęcia dla początkujących i zaawansowanych! Po kursie podstawowym można dołączyć do tanecznego Zespołu Kartuli!

Zajęcia przybliżą nam gruzińską kulturę i tamtejsze tradycje. W rytmie gruzińskiej muzyki będziemy tańczyć tradycyjne tańce pochodzące z różnych regionów kraju, np. radosne Acharuli, dostojne Davluri, skoczne Mtiuluri czy romantyczne Kartuli. Poznamy podstawowe kroki i charakterystyczne cechy kilku najbardziej znanych gruzińskich tańców, ale od czasu do czasu będziemy również improwizować inspirując się gruzińskimi pieśniami.

Prowadzi: Irine Shiukashvili Gruzinka polskiego pochodzenia, która uwielbia przekazywać innym swoją miłość do tańca. Irine rozpoczęła swoją przygodę z tańcem gruzińskim w 2003 roku, w zespole tańca gruzińskiego przy IX Gimnazium im a. Puszkina w Tbilisi pod kierownictwem solisty Rustavi, Grigola Tsanawy. Po przyjeździe do Polski występowała podczas wielu wieczorów wielokulturowych,  prowadziła warsztaty tańca gruzińskigo, brała także udział w organizowanych przez Stowarzyszenie „Most do Gruzji” Dniach Kultury Gruzińskiej. Od 2007 roku, wraz z zespołem „Zumba” występowała w wielu miastach Polski, podczas koncertów i festiwali.  Irine tańczyła także w jednym z odcinków polskiego serialu „Ludzie Chudego”.

KURSY TAŃCA GRUZIŃSKIEGO:

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH – GRUPA DAMSKA

  • czwartki, godz. 18.00 – 19.00
  • ul. Krasickiego 18 (II piętro), Kraków –  Siedziba Stowarzyszenia „Most do Gruzji”, link do mapy: KLIKNIJ. Najbliższy przystanek MPK to Smolki, można dotrzeć też z Ronda Matecznego albo z Korony.

 

DLA POCZĄTKUJĄCYCH – GRUPA MĘSKA

  • wtorki, godz. (więcej informacji wkrótce)
  • ul. Krasickiego 18 (II piętro), Kraków –  Siedziba Stowarzyszenia „Most do Gruzji”

 

DLA ZAAWANSOWANYCH – GRUPA DAMSKA/ ZESPÓŁ KARTULI

  • czwartki, godz. 19.15 – 20.15
  • ul. Krasickiego 18 (II piętro), Kraków –  Siedziba Stowarzyszenia „Most do Gruzji”

 

Prosimy o rezerwację miejsc na zajęciach: e-mail: kontakt@bajla.pl, tel. 534 583 153

 

Akceptujemy karty Benefit Multisport, OK System, Fit Profit i Fit Flex.

Cennik karnetów:

pojedyncze zajęcia – 25 zł
4 zajęcia – 90 zł
8 zajęć – 160 zł
12 zajęć – 205 zł
16 zajęć – 255 zł
20 zajęć – 300 zł
24 zajęcia – 350 zł

Członkowie Stowarzyszenia „Most do Gruzji” otrzymują 30% zniżki!

Karnety są ważne na wszystkich stałych zajęciach w BAJLI, z jednego karnetu może korzystać cała rodzina.