Dzikie kobiety! Natura i ruch

dzikie 3

Zapraszamy do udziału w treningu, który może odmienić Twoje życie. Zapomnij wszystko, co wiesz na temat ćwiczeń, fitness i diety. Zapomnij o mieście, zgiełku, korkach, sprawach do załatwienia. Zapomnij o sportowych dresach, butach, hantlach, bieżniach.

Jesteś Ty. Drewno pod stopami. Niebo. Słońce. Chmury. A dookoła inne Dzikie Kobiety! Wolne, silne, wspaniałe.

 

Spotykamy się w sobotnie przedpołudnie. Ćwiczymy na drewnianym tarasie, boso. Podczas zajęć wykorzystamy ćwiczenia inspirowane pierwotnymi ruchami człowieka: czołganie się, przetaczanie, przeskoki, chód po równoważni, podnoszenie, przenoszenie, wypady, rzucanie i łapanie.

Przypomnij sobie beztroskie zabawy dzieciństwa, dotyk piasku i trawy pod stopami, śpiew ptaków. Poczuj się znów jak mała dziewczynka – bez zegarka, bez komórki, umorusana i szczęśliwa.

Dołącz do nas!

dzikie1

Zdobycze cywilizacji pozwalają nam na wysoki komfort życia, jednak zabierają bardzo wiele – możliwość naturalnego, nieskrępowanego ruchu. Życie zmusza nas do siedzenia przez większość dnia, a oferta klubów fitness i siłowni nie zawsze pozwala na relaks. Rytmiczne ćwiczenia proponowane na grupowych zajęciach aerobiku mogą pogłębiać zadawnione kontuzje i bywają zbyt intensywne dla stawów. Jako alternatywę proponujemy zajęcia inspirowane naturalną potrzebą aktywności, która towarzyszy ludzkości od wieków. Proste, niewymuszone ćwiczenia, jak raczkowanie, kucanie, klękanie czy sięganie, prowadzone na tarasie pod gołym niebem, to fitness nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Rozgrzewka w formie niewymyślnych, swobodnych ruchów, poza odpowiednim przygotowaniem do wysiłku, wprawi nas w świetny nastrój. Ćwiczenia pomogą uwolnić ciało od stereotypów ruchowych i podziałają jak reset dla umysłu. Rozciągając się po zajęciach poczujemy się jak dzikie kobiety!

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ: ubierz się wygodnie i stosownie do pogody. Będziemy ćwiczyć boso lub w zwykłych tenisówkach (bez grubej podeszwy i amortyzacji).

 

27 czerwca 2015 (sobota), godz. 10:30 – 12:00

BAJLA, ul. Starowiślna 55/4, Kraków

30 zł

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *