Mikro wakacje w Krakowie! Cudowny relaks, rozruch i piknik pod lasem

Chodź z nami na mikro wakacje w Krakowie! Cudownie się zrelaksujesz i nabierzesz nowej energii na wiosnę bez wyjeżdżania z miasta. Razem z grupą fajnych kobiet zaszyjemy się w domu pod lasem. Przyjemnie się rozruszamy i delikatnie rozciągniemy mięśnie słuchając śpiewu ptaków. Zrobimy sobie piknik na tarasie lub w ciepłej kuchni. Pogadamy i pośmiejemy się. Na koniec weźmiemy udział w sesji relaksacji!

 

Co będzie się działo podczas mikro wakacji:

 1. Usiądziemy w kręgu i poznamy się. Z aromatyczną kawą albo gorącą herbatą, na tarasie pod lasem, słuchając śpiewu ptaków. Popiknikujemy na tarasie, w ciepłej kuchni albo w ogrodzie – będą owoce, warzywa, przekąski i coś słodkiego. 
 2. Rozruszamy się delikatnie dzięki ćwiczeniom Pilates.  Bezpiecznie dla kręgosłupa! Pilates to przyjemne ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające. Tym razem dodamy sobie energii na wiosnę i zadbamy o uziemienie. Wsłuchamy się w swoje ciało. Będziemy uważnie oddychać i uelastyczniać mięśnie. Zajęcia w pięknej sali warsztatowej potrwają ok. godziny.
 3. Stretching – rozciągniemy mięśnie przy relaksującej muzyce. Te spokojne, przyjemne zajęcia potrwają ok. godziny.
 4. Sesja relaksacji, podczas której nauczysz się rozluźniać ciało i umysł. Wprowadzisz się w stan odprężenia i relaksu. Na zawołanie! Doświadczysz kojącej umysł wizualizacji i poznasz progresywną relaksację mięśniową. Dasz odpocząć umysłowi. Sam trening będzie bardzo przyjemny. Z ok. godzinnych warsztatów wyjdziesz z uczuciem spokoju, odprężenia i porcją nowych relaksujących umiejętności.
 5. Zajęcia będziemy przeplatać piknikiem, rozmowami na tarasie, spacerem w ogrodzie albo leżeniem w ciszy na trawie – odpoczniesz tak, jak zechcesz. Poczujesz prawdziwe wakacje w Krakowie, ale jakby poza miastem!

 

 Prezent! Cudownie Relaksujący Zestaw

Cudownie Relaksujący Zestaw specjalnie przygotowanych wizualizacji, nagranych ciepłym głosem Justyny Czudek – prowadzącej warsztaty. Słuchając ich przeniesiesz się w wyobraźni w najpiękniejsze miejsca, skupisz wzrok na soczystych kolorach tęczy i poczujesz ciepło słońca. Umysł się wyciszy, ciało odpręży, a Ty poczujesz się cudownie zrelaksowana. Wystarczy, że położysz się wygodnie, odtworzysz nagranie i podążysz myślami za głosem Justyny. Za każdym razem będzie Ci łatwiej skupić się na dźwiękach i odpocząć.
Zestaw składa się z 7 wizualizacji w formie plików dźwiękowych (mp3), czyli łącznie ponad 60 minut nagrań relaksacyjnych, z których możesz korzystać w dowolnym momencie – im częściej, tym lepiej! Do zestawu dołączona jest krótka instrukcja korzystania z wizualizacji.

 

Prowadząca zajęcia: Justyna Czudek

Justyna dba o nasze dobre samopoczucie, zdrowie i siłę. Jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, instruktorką Pilates i fitness oraz masażystką. W pracy z klientami łączy masaż i ćwiczenia dla optymalnych efektów. Ma w sobie dużo ciepła, łagodności i otwartości na innych ludzi.  Jest zafascynowana prostotą i skutecznością metody Pilatesa, treningiem funkcjonalnym i japońskim masażem Shiatsu.  Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na oddech i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Ciągle z ogromnym entuzjazmem uczy się nowych rzeczy. Żeby lepiej dbać o swoich klientów, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach z zakresu szeroko rozumianego fitness, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła kurs trenera personalnego, kurs instruktora  nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży, kurs instruktora treningu funkcjonalnego oraz kursy i warsztaty masażu.

W wolnych chwilach trenuje kalistenikę – wywodzący się z czasów starożytnych system ćwiczeń z masą własnego ciała i naśladuje ruchy zwierząt rozwijając nurt „Animal Flow Workout”.

 

O resztę zadba Ania Królikowska

Ania organizuje fajne wydarzenia! Od ponad sześciu lat prowadzę Bajlę – z kursami samoobrony, szkoleniami z emisji głosu i warsztatami. Jako Ania organizuje koordynuję zloty, spotkania, konferencje, szkolenia, alternatywne targi i inne imprezy. Dzielę się wiedzą o tym, jak organizować wydarzenia w małych, kreatywnych biznesach.

Mikro wakacje to moje wymarzone warsztaty! Uwielbiam relaksujące zajęcia Justyny, zieleń, las, pikniki i spotkania z kobietami. Nie mogę się doczekać 🙂

 

 

 

 • KIEDY: 25 maja 2019 (sobota), godz. 10:00 – 15:00
 • GDZIE: Świerkowa 4A, Kraków, Sprawdź na mapie, gdzie to jest!
 • ZA ILE: 200 zł za bilet dla jednej osoby/ 300 zł bilet dla dwóch osób

 

Zarezerwuj miejsce!

Mikro wakacje w Krakowie za 150 zł? Tak! Kup bilet bilet dla dwóch osób!

Mamy tylko 10 miejsc!

Kup bilet tutaj!

 

Cena zawiera:

 • 3 x godzinne zajęcia – pilates, stretching i sesja relaksacji w sali warsztatowej
 • piknikowy poczęstunek (kawa, herbata, woda, owoce, warzywa, przekąski, ciasto)
 • 5 godzin spokojnego czasu w pięknej sali z tarasem i ogrodem, maty do ćwiczeń
 • prezent – Cudownie Relaksujący Zestaw – 7 wizualizacji w formie plików dźwiękowych (mp3)

Wolisz zrobić zwykły przelew? Masz pytania? Napisz na kontakt@bajla.pl.

 

Mamy do dyspozycji piękną salę warsztatową i ogród z widokiem na las.

Sala ćwiczeń i warsztatów Świerkowa 4a – mikro wakacje w Krakowie