Pilates w wakacje! Pilates party

Spędzasz 8 godzin przy komputerze? Boli Cię szyja i dokucza Ci ból w odcinku lędźwiowym lub piersiowym kręgosłupa? Chcesz się rozruszać i zrelaksować?

 

Te zajęcia to godzina dobroci dla twoich pleców i umysłu. Poruszysz, rozluźnisz, wzmocnisz, uelastycznisz kręgosłup – specjalnie dobranymi, bezpiecznymi dla wszystkich ćwiczeniami Pilatesa. Dasz odpocząć ciału i zmęczonemu jednostajną pozycją kręgosłupowi. Zaczniesz cieszyć się ruchem i weźmiesz udział w wyjątkowym Pilates Party!

Jeśli masz łagodne problemy z kręgosłupem albo chcesz im w porę zapobiegać, to ten cykl zajęć będzie dla ciebie idealny! Regularnie powtarzane ćwiczenia sprawią, że: szyja przestanie być spięta, zaokrąglone ramiona będą wracały do prawidłowej pozycji, zapadnięte mięśnie brzucha wzmocnią się by podtrzymać kręgosłup, ściśnięte kręgi „dotlenią się” i rozsuną – sztywny kręgosłup będzie odzyskiwał elastyczność i wracał do naturalnego kształtu. Najpierw rozluźnimy, rozciągniemy, a potem wzmocnimy mięśnie.

Zajęcia upływają przy regenerującej umysł muzyce. Będziemy spokojnie oddychać i skupiać uwagę na ruchu. Zrelaksujemy się i damy odpocząć umysłowi.

A na koniec zapraszamy na Pilates Party! Będziemy świętować i cieszyć się ruchem – ćwiczyć w rytm energetycznej muzyki, a może nawet tańczyć! Przekąsimy coś pysznego i wzniesiemy toast. Już nigdy więcej ćwiczenia nie będą kojarzyły ci się z nudnym obowiązkiem 🙂

 

Prowadząca zajęcia: Justyna Czudek

Justyna dba o nasze dobre samopoczucie, zdrowie i siłę. Jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, trenerką Pilates i fitness. Ma w sobie dużo ciepła, łagodności i otwartości na innych ludzi.  Jest zafascynowana prostotą i skutecznością metody Pilatesa oraz treningiem funkcjonalnym.  Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Ciągle z ogromnym entuzjazmem uczy się nowych rzeczy. Żeby lepiej dbać o swoich klientów, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła kurs trenera personalnego, kurs instruktora  nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży i  kurs instruktora treningu funkcjonalnego.

W wolnych chwilach trenuje kalistenikę – wywodzący się z czasów starożytnych system ćwiczeń z masą własnego ciała i naśladuje ruchy zwierząt rozwijając nurt „Animal Flow Workout”.

 

O resztę zadba Ania Królikowska

Ania organizuje fajne wydarzenia! Od ponad sześciu lat prowadzę Bajlę – z kursami samoobrony, szkoleniami z emisji głosu i warsztatami. Jako Ania organizuje koordynuję zloty, spotkania, konferencje, szkolenia, alternatywne targi i inne imprezy. Dzielę się wiedzą o tym, jak organizować wydarzenia w małych, kreatywnych biznesach.

Pilates z Justyną to moje absolutnie ulubione zajęcia ruchowe! Niesamowicie się przy nim relaksuję i nie boli mnie kręgosłup! Do tego uwielbiam głos Justyny i jej obrazowy sposób opisywania ćwiczeń.

 

 

 

 • KIEDY:

 • 16 lipca (poniedziałek), godz. 19:00 – 20:00
 • 18 lipca (środa), godz. 19:00 – 20:00
 • 23 lipca (poniedziałek), godz. 19:00 – 20:00
 • 25 lipca (środa), godz. 19:00 – 20:00
 • 30 lipca (poniedziałek), godz. 19:00 – 20:00 – PILATES PARTY
 • GDZIE: Dietla 93, Kraków, Szkoła My Tap, Sprawdź na mapie, gdzie to jest!
 • ZA ILE: 150 zł przy wpłacie do 29 czerwca 2018/ potem 200 zł
 •  

  Zarezerwuj miejsce!

  Cykl zajęć i pilates party za 150 zł? Tak! Kup bilet do 29 czerwca 2018! Potem cena rośnie o 50 zł.

  Mamy tylko 15 miejsc!

  Napisz, żeby zarezerwować miejsce (kontakt@bajla.pl):

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Cena zawiera:

  • 5 x wysokiej jakości godzinne zajęcia pilates
  • przekąski z okazji pilates party