Zobacz opinie uczestniczek kursu:

Maria Rauch
Maria Rauch
Kurs „Zdrowy kręgosłup” polecam każdemu, kto pragnie się przestać oszukiwać, że zrobi coś dobrego dla swojego zdrowia, a potem tego nie robi. 5 minut dziennie, przy kompie, w przerwie od pracy, w drodze po kawę - ma każdy. I wtedy właśnie można wykonać coś dobroczynnego dla swojego zdrowia. Trzeba tylko wiedzieć jak. Bajla to wie. I tego nauczyłam się na kursie. Byłam na kursie stacjonarnym Justyny Czudek i Ani Królikowskiej w lipcu 2015 i zamierzam zapisać się ponownie na wersję online. Dlaczego? Bo widzę efekty. Bo one mobilizują i dopingują mnie do dalszych ćwiczeń, uważności i bycia dobrym dla swojego kręgosłupa. Dziękuje! Bajla!
Justyna Wiśniewska
Nie przypuszczałam, że taki kurs on line może przynieść jakiekolwiek rezultaty. Zawsze wydawało mi się, że muszę mieć trenerkę w zasięgu wzroku, żeby na mnie patrzyła i korygowała błędy. Teraz wiem, że trenerka może być również w moim komputerze, a jeśli wykonam prawidłowo ćwiczenie nie potrzebuję bezpośredniego kontaktu. Ćwiczenia z tego kursu przynoszą natychmiastowe rezultaty. Jak za dotknięciem magicznej różdżki. „Siedzi zwierzę przy komputerze” to mój ulubiony zestaw, który praktykuję podczas pracy przy komputerze, ulga natychmiastowa. Po zaledwie kilku minutach mogę z powrotem wrócić do pracy. Świetna przerwa w pracy. Poranne rozciąganie z Justyną to już mój nawyk, bez którego nie wyobrażam sobie dnia. Te ćwiczenia można wykonywać zarówno w domu, pracy jak i na spacerze. Justyna świetnie pokazuje jak powinno się prawidłowo ćwiczyć. Profesjonalnie i konkretnie, a jeśli tylko poświęcisz dla siebie choć 15 minut dziennie gwarantuję, że poczujesz się o wiele lepiej i Twój kręgosłup również!
Marta
Jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona z kursu. Stale o nim opowiadałam mężowi i znajomym, zachęcając by też ze mną ćwiczyli. Mam takie uczucie, że wiem JAK teraz ćwiczyć - jaką zrobić rozgrzewkę, jak się rozciągać, a jak rozluźnić. Wiem nad czym ja muszę pracować, w jakim kierunku mam zmierzać. Gorąco polecam ten kurs!!!!
Małgosia
Był to dobrze wykorzystany czas. Dzięki, Bajlowe dziewczyny! Podobała mi się możliwość kontaktu z innymi uczestniczkami i samymi prowadzącymi. Sama formuła też super - krótkie, nieprzytłaczające filmy i dokładne instrukcje - udany kurs, po prostu!