Emisja głosu dla zaawansowanych

warsztaty emisji głosu

Pracujesz głosem na co dzień, ale czujesz że czasem słabnie, jest niewyraźny i nie brzmi najlepiej? Chcesz świadomie używać głosu oraz czuć, że jest on spójny z Tobą i brzmi z głębi Ciebie? Zapraszamy Cię na zaawansowane szkolenia z emisji głosu!

 

Będziemy rozgrzewać struny głosowe, uruchamiać rezonatory, szkolić oddech przeponowy, wzmacniać brzmienie i tembr głosu, szukać najlepszej jego barwy i oswajać tremę podczas wystąpień publicznych.
Warsztaty kierujemy do osób świadomych własnych niedoskonałości emisyjnych i dykcyjnych oraz tych, którym zależy na doskonałej wymowie, pięknym brzmieniu i nośności głosu. Tym razem większa część zajęć polegać będzie na ćwiczeniach indywidualnych oraz na treningu, który pozwoli Ci jeszcze lepiej opanować techniki poprawnej emisji głosu.
Nauczymy się wykorzystywać całe ciało do wzmocnienia barwy i siły głosu, poćwiczymy oddech przeponowy oraz tak ważną w wystąpieniach publicznych dykcję i artykulację, spróbujemy wydobyć z naszego głosu to co w nim najlepsze i poszukamy w nim tego co najbliższe naturze.
Zapraszamy na kontynuację rozpoczętej już pracy.

 

Osoby, które NIE uczestniczyły w podstawowym szkoleniu Nadaj moc swojemu głosowi, ale mają już jakąś wiedzę na ten temat i chcą popracować z nami na szkoleniu dla zaawansowanych również serdecznie zapraszamy! W takiej sytuacji prosimy o kontakt (email: kontakt@bajla.pl) – chętnie doradzimy ws. wyboru poziomu kursu. W razie potrzeby będzie można uzupełnić wiedzę na podstawie podanej literatury i materiałów szkoleniowych. 

Gwarantujemy dużą dawkę pozytywnej energii, intensywną pracę, sporo wiedzy, dobrą zabawę oraz mnóstwo mocy dla Twojego głosu!

 

Szkolenie weekendowe składa się z dwóch sześciogodzinnych spotkań:

Część 1 – 7.10.2017

 1. Pogłębienie wiedzy na temat zasad poprawnej emisji głosu – ciało a głos!
 2. Ćwiczenia poprawnego oddechu przeponowego – dążymy do perfekcji
 3. Emocje w głosie – jak to działa? Co ja chcę powiedzieć, a co słyszą inni?
 4. Trening mięśni artykulacyjnych – oswajamy łamańce językowe
 5. Jak brzmi mój głos nagrany? – magia dubbingu

Część 2 – 8.10.2017

 1. Wzmacniamy brzmienie głosu z wykorzystaniem całego ciała – dynamika głosu
 2. Etiudy aktorskie – co zrobić by zainteresować sobą słuchacza?
 3. Różne style mówienia – strategia zjednywania sobie publiczności
 4. Opanowanie głosu w sytuacjach stresowych: scena, prezentacja, przemówienie
 5. Na scenie i w życiu, czyli cała prawda o mnie – konstruktywny feedback

 

Kto prowadzi szkolenie?

Kasia Hnat pomaga nam pokochać swój głos i nadać mu moc. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, wystąpień publicznych i kontaktu z mediami oraz indywidualne konsultacje z emisji mówionej i pracy z mikrofonem. Jest też dziennikarką radiową, nauczycielką wokalu i gry na instrumentach klawiszowych.

Kasia od ponad dziesięciu lat pracuje głosem, dzięki temu potrafi zdziałać nim cuda i uwielbia uczyć tego innych. Błyskawicznie nawiązuje kontakt z uczestnikami szkoleń. Każdego z nich traktuje indywidualnie. Ma na swoim koncie studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, Podyplomowe Studia Dziennikarskie i Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie. Chcąc lepiej przekazywać swoją wiedzę innym, skończyła też Szkołę Trenerów „Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK” w Krakowie i została członkinią Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Poznaj Kasię!

 

Informaje organizacyjne:

Studio MILK, ul. Miodowa 41, 2 piętro, Kraków

Spotykamy się w jasnej sali warsztatowej w samym centrum krakowskiego Kazimierza.

Najbliższy przystanek MPK to Miodowa.

 • 7.10.2017 (sobota), godz. 10:00 – 17:00 (z godzinną przerwą ok. 13:00)
 • 8.10.2017 (niedziela), godz. 10:00 – 17:00 (z godzinną przerwą ok. 13:00)

Kup bilet teraz

Całe szkolenie kosztuje 540 zł.

Dla osób, które ukończyły w Bajli pierwszy poziom szkolenia Nadaj moc swojemu głosowi mamy rabat!

Mamy tylko 12 miejsc.

Kup bilet