Samoobrona dla kobiet. Drugi poziom kursu


 

Znasz już podstawy samoobrony. Twoja siła opiera się dobrych nawykach, zwinności i zdecydowanych reakcjach. Utrwal swoje umiejętności i zdobądź całkiem nowe!

W trakcie kursu dowiesz się, jak się zachować i czego unikać w przypadku zagrożenia. Powtórzysz podstawowe techniki samoobrony. Przećwiczysz bardziej zaawansowane kopnięcia i uderzenia. Nauczysz się bronić przed duszeniem, chwytami rąk i obchwytami tułowia. Utrwalisz swoje odruchy obronne. Poprawisz wytrzymałość i refleks. Zyskasz więcej pewności siebie.

Najnowszy kurs samoobrony to wynik ponad pięciu lat bajlowej pracy. W tym czasie uczestniczki zajęć ćwiczyły z nami przez ponad 800 godzin, a my przeszkoliliśmy ponad 500 osób!

To mieszanka ćwiczeń, praktycznej wiedzy i ruchowych zabaw. Żeby Twoje nowe umiejętności były trwałe, przygotowaliśmy treningi, mini wykłady, gry i zestaw filmików instruktażowych.

 

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla kobiet i dziewczyn, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, powtórzyć i rozwinąć umiejętności z kursu podstawowego,
 • dla osób, które chcą nauczyć się reagować na niebezpieczne sytuacje i wykorzystywać siłę przeciwnika w walce,
 • dla kobiet, które chcą wyrabiać w sobie dobre odruchy i nawyki,
 • dla dziewczyn, które chcą poprawić swoją kondycję, naładować się energią i rozruszać się.

Co dostajesz w ramach kursu?

 • 8 spotkań (60 minut każde) prowadzonych przez trenera samoobrony w Krakowie,
 • dostęp do krótkich filmików instruktażowych z podsumowaniem zajęć,
 • dużą dawkę wiedzy na temat samoobrony, unikania i reagowania na niebezpieczne sytuacje,
 • całą masę ćwiczeń – poprawisz koordynację, zwinność i refleks, przy okazji porządnie się poruszasz!
 • indywidualne wskazówki instruktora – specjalnie dla Ciebie,
 • wsparcie grupy i prowadzącego,
 • elementy zabaw ruchowych 🙂

 

Program kursu:

W pierwszym tygodniu przypomnisz sobie podstawowe uderzenia i kopnięcia. Nauczysz się wykorzystywać je w walce. Poznasz i przećwiczysz też nowe, bardziej zaawansowane. Powtórzysz najprostsze techniki obrony przed chwytami rąk i nauczysz się tych bardziej skomplikowanych. Przekonasz się, że masz w sobie dużo mocy, a sprytna i zdecydowana reakcja często działa lepiej niż fizyczna siła!

Każde zajęcia zaczynamy dokładną rozgrzewką.

W trakcie trzech kolejnych spotkań nauczysz się poruszać w walce. Dowiesz się, co robić, kiedy już dojdzie do konfrontacji i przećwiczysz różne warianty z koleżankami z grupy. Powtórzysz podstawowe techniki obrony przed duszeniem i obchwytami tułowia oraz poznasz nowe. Przekonasz się, jak ważny jest refleks i poczujesz się silniejsza.

Każde zajęcia zaczynamy dokładną rozgrzewką.

Dwa ostatnie spotkania poświęcimy na powtórzenie wszystkiego, czego nauczysz się w trakcie kursu. Będziesz miała czas, żeby jeszcze raz zapytać o to, co Cię zainteresowało, uzupełnić swoją wiedzę, utrwalić umiejętności i wyjaśnić wątpliwości.

Każde zajęcia zaczynamy dokładną rozgrzewką.

 

Kto prowadzi kurs?

Maciek Borzęcki – jego siła to spokój, opanowanie, pozytywne nastawienie i szerokie doświadczenie we wschodnich sztukach walki. Maciek jest zafascynowany wschodnimi sztukami walki. Zaczął trenować  Ju Jitsu w wieku 13 lat. Od tego czasu ciągle się rozwija. Zdobył uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją z samoobrony i stopień mistrzowski japońskiej sztuki walki Aiki Ju Jitsu.

Zuza Peciak – jej siła to pozytywne nastawienie do wyzwań! Trenuje Ju Jitsu od 2010 roku, osiągnęła stopień 3 kyu ju-jitsu i zdobyła uprawnienia instruktorki rekreacji ruchowej ze specjalizacją z samoobrony. Nieustannie się szkoli i bierze udział w seminariach z innych sztuk walki m.in.: judo, aiki-jutsu i yawara jutsu. Poza sportem lubi jeszcze dobrą muzykę i uwielbia zwierzęta!

 

Informacje organizacyjne:

 • 6 września 2023, godz. 19:00-20:00
 • 13 września, godz. 19:00-20:00
 • 20 września, godz. 19:00-20:00
 • 27 września, godz. 19:00-20:00
 • 4 października, godz. 19:00-20:00
 • 11 października, godz. 19:00-20:00
 • 18 października, godz. 19:00-20:00
 • 25 października, godz. 19:00-20:00
Kraków, ul. Ślusarska 9A, Stakkato Art Space – do dyspozycji mamy piękną, 100-metrową salę.

Najbliższe przystanki MPK to Zabłocie i Plac Bohaterów Getta.

Weź ze sobą strój sportowy i wodę do picia. Możesz ćwiczyć boso lub w sportowych butach zmiennych.

Jeśli masz problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem i dowiedz się, jakie ćwiczenia są dla Ciebie wskazane, a czego nie możesz robić. Koniecznie powiedz prowadzącemu o swoich dolegliwościach!

 

Kup bilet na kurs!

Cały kurs (8 spotkań i filmy) kosztuje 425 zł.

Kup bilet do 25 sierpnia za 375 zł – zaoszczędzisz 50 zł!

KUP BILET NA KURS

Mamy tylko 14 miejsc!

 

Jeśli nie zdążysz kupić biletu, a bardzo chcesz wziąć udział  w kursie, napisz do mnie koniecznie! Pierwsza dowiesz się o kolejnej edycji.

Kurs jest objęty gwarancją!

Masz gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli weźmiesz udział w pierwszych zajęciach i po nich uznasz, że to nie dla Ciebie. Możesz zgłosić rezygnację osobiście od razu po zajęciach albo mailem do końca pierwszego dnia kursu. Wtedy ja odeślę Ci przelew.

Jeśli nie przyjdziesz na pierwsze zajęcia, nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za cały kurs, ani za pojedyncze spotkania. Możesz za to odrobić nieobecności w kolejnej edycji.

Co z kartą Benefit Multisport?

Nie honorujemy kart Benefit Multisport.

Masz pytania?

Napisz do mnie: kontakt@bajla.pl.

2 komentarze for “Samoobrona dla kobiet. Drugi poziom kursu”

Ola

says:

Czy będą organizowane zajęcia z samoobrony na trzecim poziomie zaawansowania dla kogoś kto chodził już na dwa pierwsze kursy?

bajla

says:

Cześć Olu! Dzięki za to pytanie 🙂 Pogadam z Maćkiem i Zuzią, przemyślimy to. Zrobię może ankietę dla naszych uczestniczek z drugiego poziomu, żeby sprawdzić zainteresowanie i dam Ci znać. Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *