Szkolenie z wystąpień publicznych

 

Chcesz zaciekawić publiczność i zatrzymać ich uwagę? Naucz się występować lepiej i odważniej!

 

Wszyscy wielcy mówcy byli najpierw złymi mówcami

– mówił amerykański poeta i eseista Ralph Waldo Emerson. Każdy z nas kiedyś zaczynał, popełniał błędy i uczył się. Dzięki wytrwałości, determinacji i wiedzy można osiągać świetne efekty. Sztuki wystąpień publicznych nie da się jednak posiąść tylko teoretycznie, trzeba jeszcze praktykować i występować. Poćwicz przemawianie pod okiem Kasi Hnat – trenerki, mentorki, wykładowczyni i dziennikarki, która podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i doradzi, jak robić to lepiej i efektowniej. Trenuj wystąpienia w towarzystwie innych uczestników i uczestniczek – w motywującej i wspierającej atmosferze.

Każdy i każda z nas, zwłaszcza w pracy, od czasu do czasu jest mówcą. Jak czujesz się na scenie? W jaki sposób docierasz do odbiorcy? Jakie wrażenie po sobie zostawiasz? Jakie korzyści z Twojego przemówienia mają inni?

Na te pytania znajdziesz odpowiedź podczas szkolenia z wystąpień publicznych i kreowania wizerunku.

 

Co zyskasz?

 • poznasz zasady prezentacji na scenie, świadomego kreowania swojego wizerunku oraz techniki zjednywania sobie publiczności,
 • dowiesz się jak zapanować nad stresem, jak pracować ciałem i wzmacniać słowa gestami oraz jak wykorzystać głos do poruszania tłumów,
 • doświadczysz krótkich wystąpień i dowiesz się jak odbierają Cię inni, oraz co możesz jeszcze ulepszyć, by stać się skuteczniejszym mówcą albo mówczynią.

 

Dla kogo?

Warsztaty kierujemy do osób, które na co dzień prowadzą prezentacje dla klientów lub współpracowników, zarządzają zespołem, przemawiają, występują w mediach, planują pracę trenera, albo po prostu interesują się wystąpieniami publicznymi i chcą podnieść swoje kompetencje oraz umiejętności w tym zakresie.


 

Zobacz opinie uczestniczek i uczestników szkoleń Kasi Hnat:

Polecam z całego serca zajęcia z Kasią. Kasia profesjonalnie i z życzliwością towarzyszy uczestnikom w kolejnych krokach zdobywania umiejętności publicznego wypowiadania się. Podpowiada, ukierunkowuje, daje przydatne narzędzia do pracy. Bardzo cenię sobie także to, że do każdej z osób podchodzi indywidualnie do każdej z osób. Dzieli się swoją wiedzą specjalistyczną i trenerską, a po dniu pełny pozytywnych wrażeń wyposaża w narzędzia do samodzielnej pracy. Dziękuję, Kasiu! Dorota N.

Jestem pozytywnie zaskoczona jakością szkolenia. Informacje były zwięzłe, a jednocześnie wiele tematów omówiliśmy i przećwiczyliśmy. Nauczyłam się sporo o błędach, które popełniam i co najważniejsze wiem, jak nad nimi pracować. Bezcenna atmosfera wspomagała rozwój. Szkolenie było spójne, świetnie przygotowane, dobra proporcja teorii do ćwiczeń. Ćwiczenia świetnie dobrane! Pozytywnie usposobiona prowadząca. Uprzejma, ze sporą dozą empatii, czego część uczestników mocno potrzebowała. Koncentracja na potrzebach, elastyczność, uwaga, indywidualne podejście! Zdecydowanie polecam! Marta

Szkolenie było fantastyczne. Kombinacja niezbędnej wiedzy teoretycznej z tym co najistotniejsze, czyli praktyką, była optymalnie opracowana i przygotowana. Warsztaty, choć tylko dwudniowe, dają bardzo dużo wiedzy, a co najważniejsze, w swojej istocie są skoncentrowane na rozwoju i podejściu indywidualnym do każdego z uczestników. A zatem po warsztatach każdy z uczestników ma pełną świadomość tego, co jest jego silną strona, a nad czym powinien jeszcze popracować. Co więcej, uczestnik wychodzi z pełną wiedzą jak dalej nad swoimi słabymi stronami pracować. Feedback uzyskiwany każdorazowo od grupy jest bardzo ważny i pozwala wyłapać nasze zachowania podczas wystąpień, o których nie mamy pojęcia. No i oczywiście najważniejsze. Fantastyczna prowadząca – Kasia, która swoja energią, charyzmą, podejściem do życia i ludzi zaraża wszystkich dookoła. Ewa

Świetna okazja do sprawdzenia siebie. Przełamanie strachu i stresu przed wystąpieniem publicznym. Polecam wszystkim, którzy boją się mówić i myślą, że mają brzydką barwę głosu. Okaże się, jak bardzo się mylą. Kasia Hnat to pozytywna, ciągle uśmiechająca się osoba, świetnie przygotowana merytorycznie. Magda

Szkolenie bardzo pomogło mi w poznaniu swoich mocnych i słabszych stron podczas wystąpień. Poleciłabym je innym osobom, które widzą, że mają tremę w czasie wystąpień. Ze szkoleń wynoszę przede wszystkim większą pewność siebie, poznałam swoje obszary, w których muszę popracować, ale dowiedziałam się również o wielu atutach jakie posiadam i które dzięki temu będą moimi mocnymi stronami, które wykorzystam w pracy. Uczestniczka

 

 

Program szkolenia:

 • jak zbudować autorytet mówcy/prezentera – o co chodzi ze spójnością komunikacyjną
 • jak ciekawie się przedstawić i mówić o sobie – model Elevator Pitch
 • trema paraliżująca i mobilizująca – jak sprawić, by stres był naszym sprzymierzeńcem
 • jak zbudować dobre wystąpienie – cele, założenia, scenariusz
 • struktura wypowiedzi – mocny początek i poruszające zakończenie
 • style mówców
 • kilka słów o głosie – co warto wiedzieć, by poruszać tłumy
 • mowa ciała w wystąpieniach: mimika, gesty, postawa ciała
 • storytelling narzędziem do zjednywania sobie publiczności
 • analiza wystąpień, feedback od trenerki i indywidualne wskazówki do dalszego rozwoju

 

 • KIEDY: 24 czerwca 2023 (sobota), godz. 10:00 – 17:00
 • GDZIE: Kraków, dokładną lokalizację podamy wkrótce
 • BILETY: 490 zł/ 440 przy wpłacie do 14 czerwca

 

Prowadząca: Katarzyna Hnat

Kasia pomaga nam pokochać swój głos i nadać mu moc. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, wystąpień publicznych i kontaktu z mediami oraz indywidualne konsultacje z emisji mówionej i pracy z mikrofonem. Jest też wykładowczynią akademicką, logopedą medialną, dziennikarką radiową, nauczycielką wokalu i gry na instrumentach klawiszowych.

Kasia od ponad osiemnastu lat pracuje głosem i na scenie. Przeprowadziła setki godzin szkoleń, warsztatów i ćwiczeń akademickich. Błyskawicznie nawiązuje kontakt z uczestnikami. Każdego z nich traktuje indywidualnie.

Ma na swoim koncie studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, podyplomowe studia z logopedii, dziennikarstwa oraz Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie. Chcąc lepiej przekazywać swoją wiedzę innym, skończyła też Szkołę Trenerów „Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK” w Krakowie i została członkinią Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

 

Kup bilet teraz

Jeśli zdecydujesz się szybko, możesz nadać moc swojemu głosowi o 50 zł taniej. Kup bilet do 14 czerwca 2023, a zapłacisz za niego 440 zł!

Od 15 czerwca obowiązuje regularna cena, czyli 490 zł.

Kup bilet tutaj!

Mamy tylko 10 miejsc!

Cena zawiera:

 • jednodniowe szkolenie (6 godzin),
 • materiały szkoleniowe i zaświadczenie,
 • kawę, herbatę, wodę, przekąski.

Wolisz zrobić zwykły przelew? Masz pytania? Napisz na kontakt@bajla.pl.

 

4 komentarze for “Szkolenie z wystąpień publicznych”

Anna Chmiel

says:

Dzień dobry,
Proszę o informację na kiedy planowane jest ponowne takie szkolenie: Szkolenie z wystąpień publicznych
Z wyrazami szacunku
anna Chmiel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *