Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pamiętaj, że biorąc udział w warsztatach i kursach, akceptujesz nasze bajlowe zasady.

 

Pytania o warsztaty i kursy:

Możesz polubić Bajlę na Facebooku, ale najlepiej zapisz się też do Bajlowej Poczty. Zostaw swój adres tu, a co dwa tygodnie będziesz dostawać dawkę najświeższych informacji o planowanych warsztatach i wyjazdach.
Rezerwacja miejsca na warsztaty jest równoznaczna z zakupem biletu. Bardzo łatwo możesz kupić bilet w bajlowym sklepie i zapłacić bezpiecznym przelewem.
Tak, możesz zrezygnować z udziału w warsztatach. Jeśli zrobisz to najpóźniej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć, dostaniesz zwrot pieniędzy. Przelew zwrotny pomniejszymy o 30 zł kosztów organizacyjnych. Jeśli zgłosisz swoją rezygnację później, niż 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów, nie będzie już możliwości zwrotu pieniędzy.

Tak, oczywiście! Często zdarza nam się organizować szkolenia, warsztaty i imprezy integracyjne dla pracowników firm. Zobacz, co możemy dla Ciebie przygotować (szkolenia/ integracja) albo prześlij zapytanie.
Karty Benefit Multisport, OK System i Fit Profit nie obejmują kursów i warsztatów.
Nie, nie musisz mieć świetnej kondycji, żeby wziąć udział w kursie. Poziom zajęć jest dostosowany do osób początkujących. Grupy są na tyle małe, że prowadząca/y zaopiekuje się Tobą i da Ci indywidualne wskazówki. My oczywiście wykonujemy naszą pracę z największą starannością, ale to Ty zdajesz sobie sprawę z własnej kondycji i stanu zdrowia. Jeśli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości, skonsultuj się z lekarzem przed udziałem w zajęciach i poinformuj o nich instruktora.

 

Pytania o podróże:

Tak, zapisz się do Bajlowej Poczty. Zostaw swój adres tu, a co dwa tygodnie będziesz dostawać najnowsze informacji o planowanych wyjazdach i warsztatach. Możesz też polubić Bajlę na Facebooku.
Napisz w tej sprawie maila albo zadzwoń. Prześlę Ci wtedy wszystkie potrzebne dane, umowę i prośbę o wpłatę zaliczki.

 

Pytania o dane osobowe:

Tak, dane osobowe, które u nas zostawiasz, są bezpieczne. Możesz je zmieniać i masz prawo wglądu do nich. Będą wykorzystywane tylko do kontaktu w sprawie zajęć i przesyłania raz na dwa tygodnie bajlowej poczty, czyli mailowej informacji o nowych bajlowych warsztatach i wydarzeniach. Nigdy nie udostępniam Twoich danych nikomu innemu. Jeśli chcesz, żeby Twoje dane zostały usunięte z bajlowej bazy, daj znać, proszę, albo wypisz się z bajlowej poczty.

Zapisując się do bajlowej poczty podajesz tylko swoje imię i adres e-mail. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, zostawiasz nam też swoje nazwisko. Przyda się też numer telefonu. Wtedy w razie jakichś nieprzewidzianych okoliczności możemy szybko dać Ci znać, np. o zmianie godziny szkolenia. Chętnie wyślemy też smsa z przypomnieniem dzień przed zajęciami.

Bardzo rzadko, ale tak. Czasem zdarza się, że podczas zajęć robimy zdjęcia, które później zwykle wrzucamy na facebookowy profil Bajli i/lub stronę internetową www.bajla.pl. Jeśli nie chcesz znaleźć się na zdjęciach, lub nie życzysz sobie publikacji, powiedz nam o tym, proszę.