UWAGA! NIESPODZIANKA!

Dziękuję Ci za zapis! Darmowe nagranie relaksacyjne za moment zostanie wysłane na Twoją skrzynkę.

Tymczasem, w podziękowaniu za Twoje zaufanie, mam dla Ciebie WYJĄTKOWĄ, JEDNORAZOWĄ propozycję.

Poniżej znajdziesz ofertę Cudownie Relaksującego Zestawy siedmiu nagrań z wizualizacjami w bardzo atrakcyjnej cenie. Ze względu na niedostępność Zestawu na co dzień, ofertę możesz zobaczyć tylko JEDEN, JEDYNY RAZ.

Przeanalizuj ją (masz na to 30 minut) i zdecyduj.

Ta oferta zniknie za:

 

Potrzebujesz relaksu? Chcesz w kilka minut rozluźnić ciało i uspokoić umysł?

  • Marzysz o chwili wytchnienia?
  • Pragniesz wyciszyć natłok stresujących myśli?
  • Zastanawiasz się, czy można szybko odpocząć wykorzystując techniki relaksacji?

 

Czytaj dalej! Pomożemy Ci w kilka minut zrelaksować ciało i umysł! Nie musisz czekać na urlop, ani nawet na weekend – zacznij od Cudownie Relaksującego Zestawu!

 
Cudownie Relaksujący Zestaw specjalnie przygotowanych wizualizacji, nagranych ciepłym głosem Justyny Czudek – naszej bajlowej specjalistki od relaksacji i ruchu. Słuchając ich, przeniesiesz się w wyobraźni w najpiękniejsze miejsca, skupisz wzrok na soczystych kolorach tęczy i poczujesz ciepło słońca. Umysł się wyciszy, ciało odpręży, a Ty poczujesz się cudownie zrelaksowana lub zrelaksowany. Wystarczy, że położysz się wygodnie, odtworzysz nagranie i podążysz myślami za głosem Justyny. Za każdym razem będzie Ci łatwiej skupić się na dźwiękach i odpocząć.
Zestaw składa się z 7 wizualizacji w formie plików dźwiękowych (mp3), czyli łącznie ponad sześćdziesięciu minut nagrań relaksacyjnych, z których można korzystać w dowolnym momencie – im częściej, tym lepiej! Do zestawu dołączona jest krótka instrukcja korzystania z wizualizacji.
 

 

Z czego składa się Cudownie Relaksujący Zestaw?

 

7 cudownych wizualizacji w formie pliku dźwiękowego (mp3) nagranych ciepłym głosem Justyny:

podróż na chmurze  kolory tęczy w wodospadzie  rozluźnienie ciała  ciepło słońca  nad morzem  obserwacja myśli 

 

łącznie ponad 60 minut nagrań relaksacyjnych, z których możesz korzystać zawsze, kiedy przyjdzie Ci na to ochota – im częściej, tym lepiej

 

krótka instrukcja korzystania z wizualizacji

 

Kto włożył serce w nagranie Zestawu?

Justyna Czudek – fizjoterapeutka, masażystka, trenerka personalna, instruktorka pilates i fitness. Dobrała, przygotowała i nagrała specjalnie dla Ciebie wszystkie wizualizacje.
Justyna jest przekonana, że relaks i odpoczynek są równie ważne dla zdrowia, jak trening fizyczny. W swojej pracy wykorzystuje relaksację progresywną oraz wizualizacje. Codziennie chadza boso po trawie i cieszą ją drobne przyjemności.
Żeby lepiej dbać o swoich klientów, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła wiele kursów masażu, kurs trenera personalnego, kurs instruktora nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży i kurs instruktora treningu funkcjonalnego. Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.
 

 

18 zł

Tylko teraz Cudownie Relaksujący Zestaw jest dla Ciebie dostępny w takiej cenie!

Kliknij i kup!

Szansa na dostęp do Zestawu zniknie za:

 

Skąd taka propozycja?

Cudownie Relaksujący Zestaw nie jest dostępny w regularnej sprzedaży. Dodajemy go jako dodatkowy materiał do szkoleń i warsztatów relaksacyjnych dla firm. Czasami (bardzo rzadko je organizujemy) do otwartych warsztatów w Krakowie.

Razem z Justyną chcemy dać Ci dobre, wypróbowane narzędzie do relaksacji. Możesz korzystać z niego na zawołanie, wtedy, kiedy chcesz i potrzebujesz. Wiemy, jak ważna jest umiejętność uspokojenia umysłu, niepoddawania się stresującym myślom i rozluźnienia spiętych mięśni.

W dodatku teraz możesz go kupić za cenę kawy i ciastka w kawiarni.
W podziękowaniu za to, że w zaufaniu zostawiasz mi swój adres mailowy, chcę Ci dać szansę na relaks bez nadwyrężania budżetu domowego. Ja bym się ucieszyła 😉

 

P.S. Po upływie 30 minut, które odlicza licznik, oferta zniknie bezpowrotnie i nie będzie można już z niej skorzystać. Uprzedzam lojalnie 🙂
P.S.2 To co? Chcesz? Pobierz Zestaw tutaj!