Ania Królikowska

Ania Królikowska

Nazywam się Ania Królikowska i codziennie uczę się czegoś nowego. Spotykam wspaniałych ludzi, organizuję twórcze warsztaty, wartościowe szkolenia  i cudownie relaksujące zajęcia. Promuję zdrowy ruch, lepsze samopoczucie i ciągły rozwój. W różnych kierunkach. Czasem zaskakujących. Nawet dla mnie.

Od 2012 roku prowadzę Bajlę. Wcześniej też zajmowałam się różnymi fascynującymi rzeczami: studiowałam animację kultury, pomagałam przy organizacji przeglądów kabaretowych PAKA, festiwali Jazz Juniors, Krakowskich Juwenaliów i koncertów w Rotundzie. Byłam też recepcjonistką i managerką w kilku szkołach tańca. Razem z przyjaciółmi – w ramach własnego Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych IFKA – organizowaliśmy wystawy, koncerty i niewielkie imprezy kabaretowe. Oprócz tego na pięć lat dałam się porwać salsie i do tej pory latynoskie rytmy są mi najbliższe. Ale taniec gruziński też lubię. Oraz Irlandzki. I nubijski!

Uwielbiam też rower, Bieszczady, zapach lasu, kabaret, leżenie na łące i rozmowy z ludźmi, którzy realizują swoje pasje.