Justyna Czudek

Justyna Czudek

Justyna dba o nasze dobre samopoczucie, zdrowie i siłę. Jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, trenerką Pilates i fitness. Ma w sobie dużo ciepła, łagodności i otwartości na innych ludzi.

Uważa, że siła jest bardzo potrzebna nam, kobietom i wie, jak ją rozwijać. Jest zafascynowana prostotą i skutecznością metody Pilatesa oraz treningiem funkcjonalnym.  Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Justyna przygotowuje cudowne relaksacje.  Swoim ciepłym, spokojnym głosem przenosi nas nad tropikalny wodospad tak, że czujemy na skórze delikatne krople wody i wdychamy zapach mokrej ziemi.

Ciągle z ogromnym entuzjazmem uczy się nowych rzeczy. Żeby lepiej dbać o swoich klientów, skończyła studia licencjackie z fizjoterapii, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła kurs trenera personalnego, kurs instruktora  nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży i  kurs instruktora treningu funkcjonalnego.

Uwielbia chodzić boso po śniegu, wspinać się na drzewa i spędzać czas z synkiem. W wolnych chwilach trenuje kalistenikę – wywodzący się z czasów starożytnych system ćwiczeń z masą własnego ciała i naśladuje ruchy zwierząt  rozwijając nurt „Animal Flow Workout”.

Justyna Czudek 2