Kasia Hnat

 

Kasia pomaga nam pokochać swój głos i nadać mu moc. Prowadzi szkolenia z emisji głosu, wystąpień publicznych i kontaktu z mediami oraz indywidualne konsultacje z emisji mówionej i pracy z mikrofonem. Jest też dziennikarką radiową, nauczycielką wokalu i gry na instrumentach klawiszowych.

Kasia od ponad dziesięciu lat pracuje głosem, dzięki temu potrafi zdziałać nim cuda i uwielbia uczyć tego innych. Błyskawicznie nawiązuje kontakt z uczestnikami szkoleń. Każdego z nich traktuje indywidualnie. Pomaga nam odnaleźć w sobie to, co najcenniejsze i rozwijać mocne strony. Wierzy, że jeśli będziemy świadomie wykorzystywać atuty naszego głosu, zyskamy więcej odwagi i pewności siebie.

Kasia Hnat ma na swoim koncie studia na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, Podyplomowe Studia Dziennikarskie i Teorię Muzyki na Akademii Muzycznej w Krakowie. Chcąc lepiej przekazywać swoją wiedzę innym, skończyła też Szkołę Trenerów „Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK” w Krakowie i została członkinią Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

Relaksuje się spędzając czas w górach. Lubi wracać w rodzinne Bieszczady. Cieszy ją możliwość dzielenia się swoimi pasjami z innymi kobietami, dlatego założyła Klub Fajnych Babeczek i regularnie organizuje warsztaty z rozwoju osobistego. Interesują ją dawne dzieje i muzyka dawna. Zbiera instrumenty z różnych stron świata i pięknie wygląda w XIX wiecznej sukni w odcieniu głębokiej zieleni.