Warsztaty relaksacyjne dla firm. Online lub stacjonarnie

W trakcie warsztatów uczestnicy nauczą się rozluźniać ciało i umysł oraz kontrolować reakcje na stres. Zyskają spokojniejsze podejście do stresujących sytuacji. Po szkoleniu będą potrafili wprowadzić się w stan odprężenia i relaksu. Na zawołanie!

Doświadczą kojącej wizualizacji i progresywnej relaksacji mięśniowej. Poznają ćwiczenia oddechowe. Dowiedzą się, jak rozluźnić po kolei wszystkie mięśnie i dać odpocząć umysłowi. Sam trening będzie bardzo przyjemny. Uczestnicy wyjdą z warsztatów z uczuciem spokoju, odprężenia, gotowością do efektywniejszej pracy i porcją nowych relaksujących umiejętności.

 

Szkolimy też online!

Proponujemy również warsztaty (2 godziny) lub krótsze, ale regularne 40-minutowe sesje relaksacji w wersji online. Od kilku tygodni organizujemy takie internetowe zajęcia relaksacyjne i mamy bardzo pozytywne komentarze od uczestniczek.
Sesje relaksacyjne online świetnie spełniają swoją rolę. Uczestnicy wyciszają natłok myśli, uspokajają umysł, rozluźniają ciało, a przy okazji poznają różne techniki relaksacji. Uczą się, jak wprowadzać się w stan relaksu i lepiej radzić sobie ze stresem.
Warsztaty i sesje są prowadzone w czasie rzeczywistym. Nie wymagają dużego zaangażowania od uczestników. Prowadząca nie musi ich widzieć ani słyszeć, wystarczy kontakt przez czat. Poszczególne osoby relaksują się wg instrukcji trenerki, każdy we własnym domu, leżąc lub siedząc wygodnie.
Największe korzyści przyniesie relaksacja przeprowadzona wieczorem lub pod koniec dnia pracy. Jeśli po warsztatach potrzebny jest powrót do pracy czy aktywności, chętnie przygotujemy program zawierający ćwiczenia dodające pozytywnej energii do działania.

Czego nauczą się uczestniczki i uczestnicy?

 • dowiedzą się, czym jest stres i jak mogą na niego reagować,
 • poznają kilka różnych technik relaksacji (wizualizacje, progresywna relaksacja mięśniowa Jacobsona, ćwiczenia oddechowe) i dowiedzą się, jak stosować je na co dzień,
 • nauczą się rozluźniać spięty kark – przy pomocy prostych ćwiczeń i automasażu,
 • zyskają spokojniejsze podejście do stresujących sytuacji i kontrolę nad własnymi reakcjami,
 • zrelaksują się i nabiorą energii do dalszej pracy.

 

Nasze warsztaty z relaksacji i radzenia sobie ze stresem odbyły się m.in. w:

 

Opinie uczestników:

Serdecznie poleciłabym warsztaty wszystkim osobom żyjącym w stresie. Zajęcia były relaksujące, odprężające i uspokajające. Kasia

Tak!!! Olbrzymi relaks i wskazówki do samodzielnych ćwiczeń! Iwona

Naprawdę się zrelaksowałam! Ola

Świetnie się zrelaksowałem. Po dwóch godzinach czułem się wypoczęty. Michał

Na tych zajęciach zyskujemy świadomość jak jesteśmy spięci i że rozluźniając mięśnie ciała, rozluźniamy duszę. 🙂 Gosia

Polecam te warsztaty! Można na chwilę zapomnieć o tym, czym zajmujemy się każdego dnia i odpocząć. Justyna Janczyk-Pokrywa

Poleciłabym warsztaty innym, ponieważ można nauczyć się na nich odpoczywać i w prosty sposób odnaleźć się w odpoczynku. Katarzyna

Dodatkowy prezent dla uczestników

Cudownie Relaksujący Zestaw specjalnie przygotowanych wizualizacji, nagranych ciepłym głosem Justyny Czudek – prowadzącej warsztaty. Słuchając ich, uczestnicy przeniosą się w najpiękniejsze miejsca, skupią wzrok na soczystych kolorach tęczy i poczują ciepło słońca. Umysł się wyciszy, ciało odpręży, a słuchacze poczują się cudownie zrelaksowani. Wystarczy, że położą się wygodnie, odtworzą nagranie i podążą myślami za głosem Justyny. Za każdym razem będzie im łatwiej skupić się na dźwiękach i odpocząć. Zestaw składa się z 7 wizualizacji w formie plików dźwiękowych (mp3), czyli łącznie ponad 60 minu nagrań relaksacyjnych, z których można korzystać w dowolnym momencie – im częściej, tym lepiej! Do zestawu dołączona jest krótka instrukcja korzystania z wizualizacji.

Prowadząca:

Justyna Czudek – fizjoterapeutka, trenerka personalna, trenerka Pilates i fitness, masażystka. Jest zafascynowana kojącymi umysł i ciało technikami relaksacji. Żeby lepiej dbać o swoich klientów, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła kurs trenera personalnego, kurs instruktora nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży i kurs instruktora treningu funkcjonalnego. Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać. W wolnych chwilach trenuje kalistenikę – wywodzący się z czasów starożytnych system ćwiczeń z masą własnego ciała i rozwija nurt „Animal Flow Workout”.

Wymagania organizacyjne:

 • Miejsce
  Sala warsztatowa lub konferencyjna. Pracujemy w Krakowie i innych miastach.
 • Czas trwania
  Podstawowe, pojedyncze warsztaty trwają 2 godziny. Najlepiej sprawdza się cykl takich zajęć.
 • Liczba uczestniczek/ uczestników
  Prowadzimy warsztaty w mniejszysch (ok. 15-20 osobowych) lub bardziej licznych grupach – w zależności od potrzeb i powierzchni sali.
 • Wymagania sprzętowe

  • wolna przestrzeń odpowiednia do liczby uczestników,
  • krzesła,
  • projektor i ekran,
  • maty do ćwiczeń (możemy dostarczyć je na warsztaty).

Porozmawiajmy o szczegółach

Anna Królikowska
e-mail: kontakt@bajla.pl
tel. 534 583 153