Sprawdź opinie o Bajli

Izabela ZlotIzabela Zlot
15:43 28 Oct 21
Serdecznie polecam kurs samoobrony - przygotowany dla każdego, jest bardzo miła atmosfera, a instruktorzy profesjonalni i zawsze pomocni 🙂 🙂 🙂
Katarzyna JasikKatarzyna Jasik
13:22 28 Oct 21
Polecam, bardzo dobry kurs samoobrony!
MałgorzataMałgorzata
15:40 25 Oct 21
Szkolenie "Nadaj moc swojemu głosowi" było dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ciepła i otwarta postawa Kasi pozwoliła mi na otwartość i przełamywanie lęku i napięcia przed publicznym wystąpieniem. Cenne i praktyczne wskazówki pozwoliły przećwiczyć na własnej "skórze" jak radzić sobie z nadmiernym stresem i trudnościami w komunikacji. Ważnym punktem warsztatów był feedback, który każdemu dawał informację zwrotną o swoich atutach i mocnych stronach osobowości.Polecam bardzo .
NataliaNatalia
11:13 28 Jul 21
Bardzo polecam kurs samoobrony, wspaniała atmosfera, pełne zrozumienie i wsparcie. Merytoryczne zajęcia, dużo wiedzy i praktyki. Zuza i Maciek to wspaniali instruktorzy, którzy potrafią przekazywać wiedzę i zawsze są chętni do pomocy i służą poradami. Po tym kursie czuję się zdecydowanie bezpieczniej! Dziękuję całej ekipie za to że prowadzicie te zajęcia, to bardzo wiele znaczy!
Justyna DługoszJustyna Długosz
19:43 27 Jul 21
Wszystkim dziewczynom polecam kurs samoobrony! Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze no i od totalnych podstaw. Nie musisz mieć super kondycji, żeby aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Zuza jest sympatyczną instruktorką, umie wytłumaczyć wszystko krok po kroku. Odpowiada na wszystkie pytania, nie BURZY się 😉 Zajęcia odbywają się w centrum Krakowa, nie ma problemu z dojazdem. Dodatkowo po zakończeniu kursu dostaje się dostęp do filmików z technikami samoobrony + wsparcie Bajlowej drużyny na FB grupie 🙂
8. podcast8. podcast
20:17 20 Oct 20
Cokolwiek napisałabym o warsztatach z emisji głosu, to będzie za mało:) Po prostu gorąco polecam każdemu, kto chce nadać lepsze brzmienie swojemu głosowi, nie tylko na potrzeby wystąpień publicznych, ale także w życiu codziennym.
Emilian NowakEmilian Nowak
18:37 19 Oct 20
Super, Super, Super...Moje życie już nigdy nie będzie takie przed kursem :)Polecam
Anna NowickaAnna Nowicka
14:05 19 Oct 20
Profesjonalizm, rzetelne, merytoryczne przygotowanie a do tego uśmiech i wspaniałe indywidualne podejście Pani Kasi do każdego z uczestników sprawiło, że warsztaty z emisji głosu nie tylko na długo pozostaną w mojej pamięci, ale sprawiły one, że odkryłam moc swojego głosu. Dotychczas pełna lęku, obaw i tremy przed wystąpieniami publicznymi wyszłam z warsztatów silniejsza i pewniejsza siebie. Teraz wiem, jak ważny w życiu jest nasz głos i jakie cuda nożna z nim czynić 😊 Polecam z czystym sercem każdemu, kto chciałby odkryć jaka moc drzemie w jego głosie i poczuć się pewniej podczas publicznych wystąpień😊 Dziękuję Pani Kasi oraz organizatorowi, Pani Ani z Bajla.
Grzegorz BednarczykGrzegorz Bednarczyk
09:02 12 Sep 20
Polecam. Warsztaty z emisji glosu pierwsza klasa. Przydatne w dla każdego kto pracuje z głosem, przemawia piblicznie, etc.
Katarzyna .BaranKatarzyna .Baran
07:39 29 Jul 20
Bardzo merytoryczne warsztaty, ukierunkowane na indywidualne potrzeby kursantow, duzo cwiczen praktycznych. Kasia uswiadamia jak niewiele wystarczy zmienic aby mowic duzo swobodniej, wyraznie i glosno, ale bez wysilku. Juz w drugiej czesci warsztatow mozna zauwazyc pierwsze zmiany.Polecam wszystkim ktorzy jeszcze nie wiedza jaka sila drzemie w ich glosie 😉
Kasia KozłowskaKasia Kozłowska
17:02 19 Jun 20
Ze szkolenia Kasi wyniosłam więcej niż mogłabym się spodziewać. Pomijając techniczne aspekty związane z oddychaniem i wydobywaniem z siebie głosu, warsztaty bardzo podniosły mnie na duchu i dodały pewności siebie - zarówno w wystąpieniach publicznych jak i innych sytuacjach życiowych.Ania natomiast bardzo dobrze opiekowała się nami podczas przerw, organizowała wspólne wyjścia na obiad i dbała o to, żeby wszystko przebiegało sprawnie i było dopięte na ostatni guzik.Polecam warsztaty każdemu bez względu na zawód, wiek i zainteresowania.
Barbara KohlbrennerBarbara Kohlbrenner
08:05 20 May 20
Doskonałe warsztaty z emisji głosu z Katarzyną Hnat. Wiele praktycznych wskazówek i ćwiczeń. To już drugi poziom, więc jestem coraz bardziej świadoma jak mogę używać mojego głosu w wystąpieniach publicznych. Świetna organizacja, dbałość o szczegóły ze strony Ani Królikowskiej. Dziękuję!
Renata PolitRenata Polit
10:10 20 Mar 20
Gorąco polecam kurs samoobrony! Można wiele się nauczyć, zarówno w kwestii technik samoobrony, jak i sposobu myślenia w sytuacjach zagrożenia, a to wszystko w przemiłej atmosferze 🙂
Jan MrózJan Mróz
13:12 06 Mar 20
Kasia (prowadząca szkolenie) jest super. Szkolenie stoi na wysokim poziomie, jest merytoryczne i profesjonalne.A! Przecież to ważne, przekąski były smaczne.ANIA (kierowniczka organizująco-ogarniająca) też jest super.
js_loader

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *