Rewolucja w Bajli!

bajla rozwija skrzydła

Cześć!

Pierwszy wpis na nowej bajlowej stronie i od razu rewolucja. Chciałam Cię tu przywitać, ale też zapowiedzieć duże zmiany.

Ostatnio masę czasu spędziłam nad kartkami papieru, arkuszami kalkulacyjnymi, poradnikami WordPressa i artykułami Pani Swojego Czasu. Skończyłam jesienno – zimową edycję Latającej Szkoły, a teraz biorę udział w kolejnym latającym kursie on-line. Regularnie spotykam się z cudnymi i mądrymi Kobietami w ramach Winniczków, zespołu zlotowego i Justyną z lemon&lime. I rozdałam niektórym z Was ankiety.

Wnioski

To wszystko skłoniło mnie do ważnych wniosków. Bajla to przede wszystkim ludzie. Nie miejsce. Nie sala z lustrami przy Starowiślnej.  Z ankiet wyczytałam, że ciepła, rodzinna atmosfera jest tu najważniejsza.

Drugi wniosek jest taki, że czas ma dla mnie ogromną wartość. Dla siebie, na pracę, na przyjemności, na rozwijanie pasji, dla przyjaciół.

Chcę coraz bardziej szanować Twój czas. Będę dbała o to, żebyśmy trzymali się planu zajęć i zaczynali punktualnie. Co najważniejsze, będę dążyć do tego, żebyś mogła jak najwięcej wyciągnąć dla siebie z warsztatów, dostać jak najwięcej konkretnej wiedzy i umiejętności w optymalnym czasie.

Chciałabym też szanować swój czas. Czas na spełnianie marzeń. Ostatnio na przykład pochłania mnie przemożne, porywające i nieodparte marzenie o podróżach. Palmy, widok wschodu słońca na plaży, szum morza, górskie niebo uginające się pod nawałem gwiazd, fascynujące rozmowy i nowi ludzie.

Te wszystkie przemyślenia skłoniły mnie do podjęcia przełomowej decyzji. Chcę skoncentrować się mocno na kilku działaniach i dzięki temu mieć dla Bajli więcej serca i entuzjazmu. Chcę rozwijać  najfajniejsze i najbardziej lubiane elementy Bajli. Te, które przynoszą najwięcej dobrego. I bardzo intensywnie starać się, żeby tego dobrego przynosiły jeszcze więcej.

A teraz konkrety! Co właściwie się zmieni?

Od 1 lipca 2015 zamierzam skupić się na warsztatach rozwojowych, kursach samoobrony i zdrowym kręgosłupie.  Pozostałych zajęć ruchowych nie będę już organizować. I zrezygnuję ze stałej bajlowej siedziby. Pewnie to dla Ciebie duże zaskoczenie. Dla mnie to też poruszająca, ale i mobilizująca sytuacja. Wiem, że to będą dobre zmiany.

Razem z Justyną, Maćkiem, Kasią, Tomkiem dogrywamy program nowych, mocno ulepszonych kursów „zdrowy kręgosłup”, samoobrony, emisji głosu i kreatywności. Żeby dowiedzieć się więcej, zapisz się do bajlowej poczty. Chyba, że już to zrobiłaś, to czytaj ją uważnie i zadbaj o to, żeby nie trafiła przypadkiem do spamu:)

Czy te nowe kursy i warsztaty będą się czymś różnić od starych?

Tak! Nowe kursy będą się mocno różnić od dotychczasowych. Po pierwsze, stała, zamknięta grupa uczestników, czyli zaufanie i bezpieczna przestrzeń.  Po drugie, określona liczba zajęć i dopracowany program. Każde spotkanie będzie miało odrębny temat i będzie zawierało kompletną dawkę wiedzy. Nie zabraknie też zupełnych nowości, czyli elementów grywalizacji i filmowych dodatków, dzięki którym nie da się tak łatwo zapomnieć nowych umiejętności.

Zaproszenie na imprezę!

Żeby uczcić nowy początek chciałabym zaprosić Cię na imprezę na bajlowym tarasie 21 czerwca (to będą ostatnie chwile, kiedy będziemy mogli z niego korzystać). Postaram się, żeby były miło. Zapalę świece, puszczę muzykę, przygotuję coś dobrego do jedzenia i kilka atrakcji. Jednak chodzi mi głównie o spotkanie. Będę przeszczęśliwa jeśli przyjdziesz!

P.S. Zdążyłam do tej pory poprosić o wypełnienie bajlowej ankiety tylko kilkanaście osób. Proszę, pomóż mi rozwijać Bajlę i odpowiedz krótko na trzy pytania tutaj. Z góry dziękuję!

Teraz Bajla może być wszędzie. Proszę, napisz mi w komentarzu, co o tym wszystkim myślisz. Będziesz trzymać kciuki za bajlowe rozwijanie skrzydeł?

 

 

6 komentarzy for “Rewolucja w Bajli!”

Beata

says:

Hej 🙂 szok! po prostu szok! jestem na TAK dla wszystkich zmian bo doceniam ludzi z pasją i chęcią tworzenia czegoś innego, kreatywnego dla innych 🙂 troszkę mnie przeraża „I zrezygnuję ze stałej bajlowej siedziby” ale i też ciekawi co teraz będzie 😉
Oczywiście 21 czerwca bardzo chętnie będę razem z Tobą świętować 🙂

Pozdrawiam serdecznie i trzymam mocno kciuki!

bajla

says:

Dzięki Beata! To dla mnie bardzo ważne słowa:) Super, że będziesz 21 czerwca! Wtedy na pewno będę miała więcej nowości. Do zobaczenia!

Paulina

says:

Aniu, jakkolwiek byś nie zadecydowała, to szacun za dzielenie się swoimi przemyśleniami! To jest bardzo odważne z Twojej strony, żeby odkrywać przed nami, jak dochodzisz do konkretnych rozwiązań. Życzę Ci powodzenia we wszystkim, co sobie założysz i żeby jeszcze więcej dobrego przytrafiało CI się tak po prostu, przypadkiem, kiedy ten czas w myśl zasady 'waste some time to gain some time’ zacznie wracać.

bajla

says:

Paulina, dziękuję Ci za takie ciepłe słowa! Bardzo chciałam szczerze opowiedzieć o tym, w którą stronę wędruje Bajla i dlaczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *