Relaksujący masaż karku – warsztaty

Masz często spięty kark i szukasz sposobów na to, żeby sobie pomóc?

 

Naucz się prostych, skutecznych chwytów masażu relaksacyjnego. Dzięki nim przyjemnie rozluźnisz mięśnie karku i pleców, a umysł odpocznie.

Nasze warsztaty są przeznaczone dla par – przyjacielskich, rodzinnych, romantycznych – wszelkich! Po prostu do nauki masażu karku potrzebujesz drugiej osoby. Będziecie masować się nawzajem – każda z osób będzie masowana, a następnie sama będzie masować.

Poznacie proste, niewymagające dużej siły i głęboko relaksujące techniki. Warsztaty potrwają około dwóch godzin. Masaż na ich podstawie będzie mógł trwać 30-45 minut lub dłużej.

Będziemy pracować na siedząco i jeśli zechcecie, wypróbujemy też kilka technik w leżeniu na matach. Załóżcie wygodny strój, najlepiej umożliwiający zsunięcie z ramion. Masaż karku i szyi wykonamy na skórze, a odprężający, uciskowy masaż kręgosłupa – przez ubranie.

Zaczynamy OD PODSTAW, warsztaty są przeznaczone dla osób, które chcą nauczyć się podstaw masażu karku do własnego, domowego użytku.

 

Masaż relaksacyjny:

 • łagodzi objawy stresu
 • zmniejsza napięcie mięśni
 • pomaga pozbyć się bólu
 • odpręża ciało i umysł
 • wyczuwanie i rozluźnianie napięć może być relaksujące również dla osoby dającej masaż!

 

Warsztaty z Panią Justyną były fantastyczne! Przyznam szczerze, że spodziewałam się kręcenia nosami i tego, że kilka osób wycofa się z zajęć, bo nie są fanami takich aktywności, a dodatkowo pogoda była taka typowo wrześniowa, więc nie zachęcała. 😉 Mimo tego, Pani Justyna swoją energią przekonała nas wszystkich do uczestnictwa i zaangażowała wszystkich na takim poziomie, jaki dla każdego z nas był osiągalny. Fajnie, że mogliśmy też wypróbować dodatkowo rollery, dual balle i taśmy, więc każdy z nas poczuł, że jest odpowiednio zaopiekowany, a zajęcia są dostosowane do potrzeb wszystkich.
Co ciekawe, kiedy wczoraj podsumowywaliśmy sobie nasze całe spotkanie, wiele osób przyznało, że będzie próbować odtwarzać ćwiczenia Pani Justyny, bo naprawdę zdjęły z nas cały stres i pomogły się rozciągnąć. Raz jeszcze bardzo dziękujemy! Będę polecać Pani zajęcia! Beata Łukasiewicz, LEGO Polska

 

Co będziemy robić na warsztatach?

 • Justyna (nasza prowadząca) opowie o przeciwwskazaniach i wskazaniach do masażu.
 • Omówimy miejsce (jak przygotować miejsce masażu- światło, temperatura, zapach) i ułożenie ciała osoby masowanej i masującej.
 • Pomówimy o potrzebnych akcesoriach.
 • Poznamy kilka wybranych technik masażu, jak delikatne lub mocne głaskanie, niezwykle relaksujące uciski czy rozgrzewające rozcieranie. Żadna z nich nie jest bolesna, a wszystkie opierają się na życzliwej uwadze skierowanej na drugą osobę.

 

 Dodatkowy prezent – zestaw filmów „ULGA DLA KRĘGOSŁUPA”

Dostaniesz dostęp do 4 krótkich instruktażowych filmów. Możesz wrócić do nich w każdej chwili i poćwiczyć we własnym zakresie. Znajdziesz w nich instrukcje wykonania wybranych ćwiczeń:
● relaksujący oddech,
● rozluźnianie szyi i karku,
● siedzenie bezpieczniejsze dla kręgosłupa,
● wymachy rozluźniające kark.

 

Prowadząca zajęcia: Justyna Czudek

Fizjoterapeutka, trenerka personalna, instruktorka pilates i fitness oraz masażystka. W pracy z klientami łączy masaż i ćwiczenia dla optymalnych efektów. Ma w sobie dużo ciepła i entuzjazmu. Jest zafascynowana kojącymi umysł i ciało technikami relaksacji oraz prostotą i skutecznością metody Pilatesa.

Prowadząc zajęcia Justyna czerpie wiele z różnych metod relaksacji. Kładzie też ogromny nacisk na oddech i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.
Regularnie bierze udział w specjalistycznych szkoleniach, m. in. MBSR – Kurs redukcji stresu metodą Mindfulness, „Pilates” u Beaty Adamczyk, „Pilates Matwork”, „Trening siłowy dla kobiet”, „Wstęp do pracy z powięzią”, kurs masażu Shiatsu. Skończyła m.in. kurs trenera personalnego, kurs instruktora nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży, kurs instruktora treningu funkcjonalnego.

W Bajli Justyna prowadzi m.in. warsztaty relaksacyjne, masażowe i ruchowe. Przeszkoliła w tym zakresie m.in. pracowników Alior Banku, Nokii, Westwing, BWI Poland Technologies, Arvato Bertelsmann, Kemipol, Bonair, U2i, Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie, PPG, Grupy Mega Sports, Currency One, CRIF, HAVI i gości Cinema City.
 
 

Jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona z kursu zdrowy kręgosłup. Stale o nim opowiadałam mężowi i znajomym zachęcając by też ze mną ćwiczyli. Mam takie uczucie, że wiem JAK teraz ćwiczyć – jaką zrobić rozgrzewkę, jak się rozciągać, a jak rozluźnić. Wiem nad czym ja muszę pracować. Gorąco polecam ten kurs!!!! Marta

Serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w warsztatach. Podczas tych 4 spotkań, naprawdę miło było w biegu codziennego dnia zatrzymać się na chwilę i znaleźć czas tylko dla siebie na inny rodzaj relaksu. Uważam, że była to świetna inicjatywa – udało mi się również wynieść z warsztatów parę cennych wskazówek, zwłaszcza teraz za każdym razem gdy siedzę przed komputerem przypomina mi się „szufladka”, na co kiedyś nie zwracałam aż takiej uwagi. Małgorzata Zaręba, Kemipol

 

Informacje organizacyjne:

 • KIEDY: 3 sierpnia 2024 (sobota), godz. 17:00 – 19:00

 • GDZIE: Kraków, ul. Długa 82/6

 • BILETY:

  • dla dwóch osób: 355 zł przy wpłacie do 29 lipca 2024/ później 455 zł
  • PAKIET dla dwóch osób (warsztaty relaksacyjne 2 sierpnia + warsztaty masażu karku 3 sierpnia): 605 zł przy wpłacie do 29 lipca 2024/ później 805 zł

 

Zarezerwuj miejsce!

Mamy tylko 10 biletów!
Do 29 lipca 2024 obowiązuje promocyjna cena.
 

Kup bilet tutaj!

Cena zawiera:

 • dwugodzinne warsztaty w Krakowie
 • bezterminowy dostęp do zestawu filmów „Ulga dla kręgosłupa”

Wolisz zrobić zwykły przelew? Chcesz kupić voucher prezentowy na te warsztaty? Masz pytania? Napisz na kontakt@bajla.pl.

 
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *