Cudownie relaksujące warsztaty

Wyobraź sobie, że spędzasz cudownie relaksujący wieczór.

Leżysz pod ciepłym kocem w przytulnej sali w kamienicy na krakowskim Kazimierzu. Stawiasz stopy na pachnącej drewnem podłodze. Słuchasz spokojnej, cichej muzyki, a potem ciepłego głosu bajlowej specjalistki od relaksacji – Justyny Czudek. Płyniesz na czystej, białej chmurze. Rozluźniasz po kolei wszystkie mięśnie, Twój umysł odpoczywa. Jest ciepło, wygodnie, na ścianach migocze blask świec.
 
Tak właśnie będzie w trakcie cudownie relaksujących warsztatów. Weźmiesz udział w sesji relaksacji, podczas której nauczysz się rozluźniać ciało i umysł. Wprowadzisz się w stan odprężenia i relaksu. Na zawołanie! Doświadczysz kojącej umysł wizualizacji, ćwiczeń oddechowych i poznasz progresywną relaksację mięśniową. Dowiesz się, jak łatwo zmniejszyć napięcie mięśni karku. Dasz odpocząć umysłowi. Sam trening będzie bardzo przyjemny. Z warsztatów wyjdziesz z uczuciem spokoju, odprężenia i porcją nowych relaksujących umiejętności.
 

 Prezent! Cudownie Relaksujący Zestaw

Cudownie Relaksujący Zestaw specjalnie przygotowanych wizualizacji, nagranych ciepłym głosem Justyny Czudek – prowadzącej warsztaty. Słuchając ich przeniesiesz się w wyobraźni w najpiękniejsze miejsca, skupisz wzrok na soczystych kolorach tęczy i poczujesz ciepło słońca. Umysł się wyciszy, ciało odpręży, a Ty poczujesz się cudownie zrelaksowana. Wystarczy, że położysz się wygodnie, odtworzysz nagranie i podążysz myślami za głosem Justyny. Za każdym razem będzie Ci łatwiej skupić się na dźwiękach i odpocząć.
Zestaw składa się z 7 wizualizacji w formie plików dźwiękowych (mp3), czyli łącznie ponad 60 minut nagrań relaksacyjnych, z których możesz korzystać w dowolnym momencie – im częściej, tym lepiej! Do zestawu dołączona jest krótka instrukcja korzystania z wizualizacji.

 

Czego się nauczysz?

 • dowiesz się, czym jest stres i jak możesz na niego reagować,
 • poznasz kilka różnych technik relaksacji (wizualizacje, progresywna relaksacja mięśniowa Jacobsona, ćwiczenia oddechowe, elementy medytacji mindfulness) i dowiesz się, jak stosować je na co dzień,
 • nauczysz się rozluźniać spięty kark – przy pomocy prostych ćwiczeń i automasażu,
 • zyskasz spokojniejsze podejście do stresujących sytuacji,
 • cudownie się zrelaksujesz i spędzisz klimatyczny wieczór.

 

Prowadząca zajęcia: Justyna Czudek

Justyna dba o nasze dobre samopoczucie, zdrowie i siłę. Jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, instruktorką Pilates i fitness oraz masażystką. W pracy z klientami łączy masaż i ćwiczenia dla optymalnych efektów. Ma w sobie dużo ciepła, łagodności i otwartości na innych ludzi.  Jest zafascynowana prostotą i skutecznością metody Pilatesa, treningiem funkcjonalnym i japońskim masażem Shiatsu.  Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na oddech i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Ciągle z ogromnym entuzjazmem uczy się nowych rzeczy. Żeby lepiej dbać o swoich klientów, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach z zakresu szeroko rozumianego fitness, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła kurs trenera personalnego, kurs instruktora  nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży, kurs instruktora treningu funkcjonalnego oraz kursy i warsztaty masażu.

W wolnych chwilach trenuje kalistenikę – wywodzący się z czasów starożytnych system ćwiczeń z masą własnego ciała i naśladuje ruchy zwierząt rozwijając nurt „Animal Flow Workout”.

 

Informacje organizacyjne:

 • KIEDY: 24 stycznia 2020 (piątek), godz. 18:30 – 20:30*
 • GDZIE: Mamu Space, św. Agnieszki 1/20, Kraków, Sprawdź na mapie, gdzie to jest!
 • ZA ILE: 75 zł przy wpłacie do 23 grudnia/ później 105 zł

* Najlepiej przyjdź 15-20 minut wcześniej, żeby napić się gorącego naparu, wyciszyć się i spokojnie usadowić w sali.

 

Zarezerwuj miejsce!

Cudownie Relaksujące Warsztaty kosztują 105 zł.
Do 23 grudnia 2019 obowiązuje promocyjna cena: 75 zł! Korzystaj!

Kup bilet tutaj!

Mamy tylko 12 miejsc!

Cena zawiera:

 • dwugodzinne zajęcia – sesja relaksacji
 • gorącą herbatę lub relaksujący napar
 • prezent – Cudownie Relaksujący Zestaw – 7 wizualizacji w formie plików dźwiękowych (mp3)

Wolisz zrobić zwykły przelew? Chcesz kupić voucher prezentowy na te warsztaty? Masz pytania? Napisz na kontakt@bajla.pl.

 

 

 

1 Comment for “Cudownie relaksujące warsztaty”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *