Relaksujący masaż karku – walentynkowe warsztaty ONLINE

Masaż to idealny prezent walentynkowy – zwłaszcza taki własnoręcznie wykonany!

Spędźcie ten wieczór razem i nauczcie się prostych, skutecznych chwytów masażu relaksacyjnego. W domowym zaciszu przyjemnie rozluźnicie mięśnie karku, a umysł odpocznie. Będzie ciepło, wygodnie, na ścianach zamigocze blask świec.

Nasze internetowe warsztaty są przeznaczone dla par – romantycznych, przyjacielskich, rodzinnych – wszelkich! Po prostu do nauki masażu karku potrzebujesz drugiej osoby.

Będziemy pracować na siedząco. Techniki będą proste, niewymagające dużej siły i głęboko relaksujące. Warsztaty potrwają ok. godziny. Masaż na ich podstawie będzie mógł trwać 20-45 minut.
 

Masaż relaksacyjny:

 • łagodzi objawy stresu
 • zmniejsza napięcie mięśni
 • pomaga pozbyć się bólu
 • odpręża ciało i umysł
 • wyczuwanie i rozluźnianie napięć może być relaksujące również dla osoby dającej masaż!

 

Co będziemy robić na warsztatach?

 • Justyna (nasza prowadząca) opowie o przeciwwskazaniach i wskazaniach do masażu.
 • Omówimy miejsce (jak przygotować miejsce masażu- światło, temperatura, zapach) i ułożenie ciała osoby masowanej i masującej (w siedzeniu).
 • Pomówimy o potrzebnych akcesoriach.
 • Poznamy kilka wybranych technik masażu (głaskanie, które wstępnie rozluźnia i rozgrzewa skórę, rozcieranie, które poprawia ukrwienie i elastyczność tkanek, ugniatanie, które zdejmuje stres z mięśni, wydłuża je, pozwala zrzucić stres, i uciskanie, które głęboko odpręża.)

 

 Nagranie z warsztatów będzie dostępne przez miesiąc!

 

Prowadząca zajęcia: Justyna Czudek

Justyna dba o nasze dobre samopoczucie, zdrowie i siłę. Jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, instruktorką Pilates i fitness oraz masażystką. W pracy z klientami wykorzystuje kojące umysł i ciało techniki relaksacji. Jest zafascynowana prostotą i skutecznością metody Pilatesa, treningiem funkcjonalnym i japońskim masażem Shiatsu. Na swoich zajęciach Justyna kładzie ogromny nacisk na oddech i precyzyjne wykonywanie ćwiczeń – dzięki temu nie ma mowy o urazach i kontuzjach, a na efekty nie trzeba długo czekać.

Ciągle z ogromnym entuzjazmem uczy się nowych rzeczy. Żeby lepiej dbać o swoich klientów, uczestniczyła w licznych szkoleniach i konwencjach z zakresu szeroko rozumianego fitness, m. in. „Pilates” u Beaty Adamczyk i „Pilates Matwork” w szkole Open Mind. Skończyła kurs trenera personalnego, kurs instruktora  nordic walking, kurs pilates tzw. „special population”, czyli pilates dla osób starszych i kobiet w ciąży, kurs instruktora treningu funkcjonalnego oraz kursy i warsztaty masażu.

W Bajli Justyna od kilku lat prowadzi m.in. warsztaty relaksacyjne.
Przeszkoliła w tym zakresie m.in. pracowników Alior Banku, Westwing, BWI Poland Technologies, E Net Production, Arvato Bertelsmann.
 

 

Informacje organizacyjne:

 • KIEDY: 12 lutego 2022 (sobota), godz. 19:00 – 20:00 (możliwe przedłużenie do 20:15)
 • GDZIE: online – czyli oglądasz tam, gdzie jesteś, bez wychodzenia z domu! Link do pokoju webinarowego dostaniesz mailem dzień wcześniej.
 • BILET DWUOSOBOWY: 60 zł przy wpłacie do 9 lutego/ później 75 zł

 

Zarezerwuj miejsce!

Warsztaty online kosztują 75 zł dla dwóch osób.
Do 9 lutego 2022 obowiązuje promocyjna cena: 60 zł! Korzystaj!
 

Kup bilet tutaj!

 
Cena zawiera:

 • warsztaty online na żywo (60-75 minut)
 • miesięczny dostęp do nagrania.

Wolisz zrobić zwykły przelew? Chcesz kupić voucher prezentowy na te warsztaty? Masz pytania? Napisz na kontakt@bajla.pl.

Warsztaty ONLINE – jak to będzie wyglądało?

 1. Zaraz po zakupie biletu (możesz to zrobić tutaj), dostaniesz maila z potwierdzeniem.
 2. Dzień przed warsztatami dostaniesz maila z krótką instrukcją jak przygotować miejsce, indywidualnym linkiem i hasłem do pokoju webinarowego, nie musisz instalować żadnej aplikacji.
 3. 12 lutego, kilka minut przed 19:00 kliknij w link z maila, wpisz swoje imię i hasło i wejdź do pokoju webinarowego. Najlepiej użyj laptopa – na większym ekranie będziesz lepiej widzieć szczegóły.
 4. W sobotę o 19:00 pod podanym linkiem pojawi się webinar – czyli transmisja na żywo. Wystarczy, że ją obejrzycie i będziecie ćwiczyć masaż zgodnie ze wskazówkami prowadzącej. Pytania będziecie zadawać głosowo (wystarczy mikrofon wbudowany w laptopa lub słuchawki) albo pisemnie w komentarzach. Jeśli zechcecie, włączycie kamerę – jeśli nie, prowadząca (ani nikt inny) NIE będzie Was widzieć.
 5. Będziemy nagrywać warsztaty. Link do nagrania dostaniesz dzień później i będzie on dostępny przez miesiąc – to znaczy, że możesz śmiało odtworzyć je w dowolnym momencie i jeszcze raz poćwiczyć. Dostaniecie też krótką „ściągę” z technik, które pokażemy na warsztatach.

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, napisz wcześniej maila na kontakt@bajla.pl – pomogę!

 
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *