Najfajniejsze warsztaty dla firm – 6 pomysłów


Dobra zabawa, wspólne rozwiązywanie problemów i nauka nowych umiejętności to genialna okazja do integracji zespołu. Warsztaty dla firm, o których piszę, pozwalają współpracownikom lepiej się poznać, zrelaksować i świeżym okiem spojrzeć na zawodowe obowiązki. Dzięki nim mają szansę nauczyć się współpracy, podnieść jakość swojego życia, a także zdobyć nowe umiejętności i podnieść kompetencje.

Warsztaty mogą być świetnym edukacyjnym i rozrywkowym prezentem dla współpracowników z okazji mikołajek, świąt, Dnia Kobiet, zakończenia ważnego projektu. Albo bez okazji!

Od 2011 roku prowadzimy w Bajli warsztaty dla firm, organizacji, instytucji i prywatnych uczestników. Jesteśmy dumni ze współpracy z Kancelarią Prezydenta Miasta Krakowa, NOKIA, Alior Bank, LEGO Polska, CRIF, INNOGY, Małopolskimi Dworcami Autobusowymi, Arcelor Mittal, QVC Poland, State Street, Izbą Komorniczą w Krakowie i wieloma innymi. Bajlowa drużyna składa się z trenerek i instruktorów – specjalistek i specjalistów od emisji głosu, wystąpień publicznych, sztuk walki, relaksacji i ruchu.
 

Mam dla Was 6 propozycji fajnych warsztatów – od naszej bajlowej drużyny, ale też od innych zaprzyjaźnionych trenerów.

 

1. Warsztaty relaksacyjne

Zaczynam od nich, bo je uwielbiam! Sprzyjają wyciszeniu i pozwalają się cudownie zrelaksować. Co najważniejsze, uczestnicy poznają kilka różnych metod relaksacji i uczą się, jak stosować je potem samodzielnie. Dowiadują się, w jaki sposób rozluźniać ciało i umysł, żeby spokojniej podchodzić do życia i pracy. Dzięki temu na co dzień będzie im łatwiej radzić sobie ze stresującymi sytuacjami. 
Warsztaty prowadzi Justyna Czudek – prawdziwa specka od relaksacji, dobrostanu i ruchu. Justyna jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, masażystką, instruktorką pilates i fitness.
Najchętniej prowadzimy takie warsztaty w miejscach, które sąsiadują z lasem lub ogrodem, słychać w nich śpiew ptaków i czuć zapach lasu. Choć ciepły głos prowadzącej, delikatne światło i dźwięki natury potrafią zbudować relaksującą atmosferę także w firmowej sali konferencyjnej. 
Zajrzyj po szczegóły tutaj. 
 

2. Warsztaty z emisji głosu i wystąpień publicznych

Moc dla głosu! Czy Twoi współpracownicy chcą mówić odważniej, głośniej i lepiej? Zaproś ich na warsztaty z naszą bajlową specjalistką od pracy z głosem i wystąpień publicznych – Katarzyną Hnat. Kasia jest dziennikarką radiową, trenerką z wieloletnim doświadczeniem, mentorką i logopedą medialną.
Zdobędziecie i przećwiczycie w praktyce te umiejętności, których potrzebujecie, np: świadome wykorzystywanie zalet własnego głosu, zainteresowanie i utrzymanie uwagi słuchaczy, panowanie nad tremą i emocjami w głosie, wyraźne, głośne i ładne brzmienie, higienę głosu.
Przygotowujemy szkolenia dopasowane do Waszych potrzeb. Kasia Hnat z ogromnym zaangażowaniem prowadzi warsztaty dla firm z emisji głosu w kontekście:

 • wystąpień publicznych
 • obsługi klienta i radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami
 • przekazywania komunikatów (np. zapowiedzi odjazdów) dla pracowników dworców i lotnisk
 • prowadzenia szkoleń dla trenerów wewnętrznych
 • współpracy z ludźmi dla liderek i managerów
 • Sprawdź szczegóły tu!
   

  3. Ulga dla kręgosłupa – warsztaty

  Wyobraź sobie, że pracując przy laptopie czujesz się świetnie. Łatwo się koncentrujesz i sprawnie działasz. Twoja szyja i kark są rozluźnione. Dolny odcinek kręgosłupa nie boli, a całe Twoje ciało jest przyjemnie rozciągnięte.
  Chcesz się dowiedzieć, jak to osiągnąć? Nasza bajlowa specjalistka od dobrostanu – Justyna Czudek, z przyjemnością pomoże Tobie i Twoim współpracownikom.
  Sama dobrze wiem, jak to jest spędzać godziny siedząc przed ekranem komputera. I mogę powiedzieć jedno – to są idealne warsztaty dla firm! Prawdziwa ulga dla zastanego i napiętego ciała. Nauczycie się zapobiegać bólom kręgosłupa, regenerować zmęczone oczy oraz rozluźniać spięte mięśnie – dolne plecy, barki i szyję. Dowiecie się, jak dobrze wykorzystać kilkuminutowe przerwy w pracy biurowej i jak często je robić. Poznacie różne zdrowe sposoby siedzenia. Jeśli po warsztatach wprowadzicie w życie drobne zmiany i zbudujecie proste nawyki, zyskacie lepszą koncentrację i lepsze samopoczucie. Na stałe!
  Sprawdź szczegóły tutaj.

   

  4. Warsztaty z samoobrony

  Potrzebujecie dużej dawki energii, ruchu i śmiechu? Więcej pewności w ciele i w głowie? W trakcie warsztatów nauczycie się kilku podstawowych technik samoobrony (np. dźwigni, uników, uderzeń i kopnięć) – w pozytywnej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że nie trzeba być dużą i umięśnioną osobą, żeby móc zareagować.
  Nasi bajlowi instruktorzy – Maciek Borzęcki i Zuza Peciak od lat trenują Ju Jitsu i to na nim opierają program kursów. Ju Jitsu to inaczej „sztuka łagodności” – sztuka walki, która uczy wykorzystywania siły przeciwnika, przekierowywania jej w korzystnym dla nas kierunku. 
  Warsztaty w warunkach biurowych nie wymagają specjalnych przygotowań. Wystarczy wygodny strój uczestniczek i uczestników oraz oddzielna sala z pustą przestrzenią. Instruktorzy przywożą ze sobą tarcze do sztuk walki i gotowe. Bawcie się dobrze!
  Przeczytaj więcej o warsztatach z samoobrony.
   

  5. Więcej energii! Warsztaty

  Jeśli Twoi współpracownicy potrzebują odrobiny energii i pozytywnego nastawienia, to zaproś ich na te warsztaty. Dzięki prostym ćwiczeniom oddechowym, ruchowym albo szybkiemu automasażowi, uczestnicy nauczą się radzić sobie ze znużeniem w ciągu dnia, odświeżać umysł i pobudzać ciało. W zajęciach może wziąć udział każdy, bez względu na kondycję, możliwości ruchowe czy wiek.
  Prowadzi je Justyna Czudek – wyżej wspomniana fizjoterapeutka, trenerka i masażystka.
  Przeczytaj więcej o tych warsztatach.

   

  6. Warsztaty tapicerskie

  Dwa dni. Jedno krzesło, fotel albo pufa. Do tego fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie Alka Kądzieli – mistrza tapicerstwa. Każdy z uczestników odnowi swój mebel i przy okazji pozna podstawy renowacji siedzisk. Ciekawostka: piszę ten artykuł siedząc na moim ulubionym krześle odnowionym kilka lat temu w trakcie tych właśnie warsztatów. Do tej pory stoi na honorowym miejscu!
  Przejdź tutaj po więcej informacji.
   

  Wybrałam specjalnie dla Ciebie warsztaty dla firm, które najbardziej lubię. Mam duże zaufanie do prowadzących, wiem, że są świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach i polecam całym sercem to, co robią. Które zajęcia najbardziej Cię zainteresowały? Napisz koniecznie w komentarzu, jestem bardzo ciekawa Twojego zdania!

   

  Zapytaj o warsztaty

  Anna Królikowska

  tel. 534 583 153

  e-mail: kontakt@bajla.pl

   5 komentarzy for “Najfajniejsze warsztaty dla firm – 6 pomysłów”

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *