Najfajniejsze warsztaty dla firm – 8 pomysłów


Dobra zabawa, wspólne rozwiązywanie problemów i nauka nowych umiejętności to genialna okazja do integracji zespołu. Warsztaty dla firm, o których piszę, pozwalają współpracownikom lepiej się poznać, zrelaksować i świeżym okiem spojrzeć na zawodowe obowiązki. Dzięki nim mają szansę nauczyć się współpracy, podnieść jakość swojego życia, a także zdobyć nowe umiejętności i podnieść kompetencje.

Warsztaty mogą być świetnym edukacyjnym i rozrywkowym prezentem dla współpracowników z okazji mikołajek, świąt, Dnia Kobiet, zakończenia ważnego projektu. Albo bez okazji!

Od siedmiu lat prowadzimy w Bajli warsztaty dla firm, organizacji, instytucji i prywatnych uczestników. Jesteśmy dumni ze współpracy z Alior Bank, INNOGY, Arcelor Mittal, QVC Poland, State Street, Schibsted Tech, PEGA Systems, Südzucker Polska i wieloma innymi firmami. Bajlowa drużyna składa się z trenerek i instruktorów – specjalistek i specjalistów od emisji głosu, wystąpień publicznych, sztuk walki, relaksacji, ruchu, jogi śmiechu i naturalnego jedzenia.
 

Mam dla Was 8 propozycji fajnych warsztatów – od naszej bajlowej drużyny, ale też od innych zaprzyjaźnionych trenerów.

 

1. Warsztaty relaksacyjne

Zaczynam od nich, bo je uwielbiam! Sprzyjają wyciszeniu i pozwalają się cudownie zrelaksować. Co najważniejsze, uczestnicy poznają kilka różnych metod relaksacji i uczą się, jak stosować je potem samodzielnie. Dowiadują się, w jaki sposób rozluźniać ciało i umysł, żeby spokojniej podchodzić do życia i pracy. Dzięki temu na co dzień będzie im łatwiej radzić sobie ze stresującymi sytuacjami. 
Warsztaty prowadzi Justyna Czudek – prawdziwa specka od relaksacji, dobrostanu i ruchu. Justyna jest fizjoterapeutką, trenerką personalną, masażystką, instruktorką pilates i fitness.
Najchętniej prowadzimy takie warsztaty w miejscach, które sąsiadują z lasem lub ogrodem, słychać w nich śpiew ptaków i czuć zapach lasu. Choć ciepły głos prowadzącej, delikatne światło i dźwięki natury potrafią zbudować relaksującą atmosferę także w firmowej sali konferencyjnej. 
Zajrzyj po szczegóły tutaj. 
 

2. Warsztaty z emisji głosu

Moc dla głosu! Czy Twoi współpracownicy chcą mówić odważniej, głośniej i lepiej? Zaproś ich na warsztaty z naszą bajlową specjalistką od pracy z głosem i wystąpień publicznych – Katarzyną Hnat. Kasia jest dziennikarką radiową, trenerką z wieloletnim doświadczeniem, mentorką i logopedką medialną.
Zdobędziecie i przećwiczycie w praktyce te umiejętności, których potrzebujecie, np: świadome wykorzystywanie zalet własnego głosu, zainteresowanie i utrzymanie uwagi słuchaczy, panowanie nad tremą i emocjami w głosie, wyraźne, głośne i ładne brzmienie, higienę głosu.
Przygotowujemy szkolenia dopasowane do Waszych potrzeb. Kasia Hnat z ogromnym zaangażowaniem prowadzi warsztaty dla firm z emisji głosu w kontekście:

 • wystąpień publicznych
 • obsługi klienta i radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami
 • przekazywania komunikatów (np. zapowiedzi odjazdów) dla pracowników dworców i lotnisk
 • prowadzenia szkoleń dla trenerów wewnętrznych
 • współpracy z ludźmi dla liderek i managerów
 • Sprawdź szczegóły tu!
   

  3. Warsztaty kiszenia z brokatem

  Nic tak nie integruje zespołu, jak wspólne kiszenie! Podczas warsztatów nauczycie się podstaw kiszenia i przygotujecie warzywne kim-chi inspirowane koreańskim specjałem. Każdy z uczestników będzie mógł zabrać swój słoik przetworów do domu, a potem kontynuować warzywną przygodę i kisić wszystko, co się da! Agnieszka Majewska, nasza niepowtarzalna prowadząca, opowie też o tym, dlaczego kiszonki to samo zdrowie, co robić, żeby wyszły idealnie i jakie warzywa nadają się do słoja. Na koniec rozda prawdziwy, certyfikowany kiszony brokat!
  Dowiedz się więcej tu.

   

  4. Warsztaty z samoobrony

  Potrzebujecie dużej dawki energii, ruchu i śmiechu? Więcej pewności w ciele i w głowie? W trakcie warsztatów nauczycie się kilku podstawowych technik samoobrony (np. dźwigni, uników, uderzeń i kopnięć) – w pozytywnej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że nie trzeba być dużą i umięśnioną osobą, żeby móc zareagować.
  Nasi bajlowi instruktorzy – Maciek Borzęcki i Zuza Peciak od lat trenują Ju Jitsu i to na nim opierają program kursów. Ju Jitsu to inaczej „sztuka łagodności” – sztuka walki, która uczy wykorzystywania siły przeciwnika, przekierowywania jej w korzystnym dla nas kierunku. 
  Warsztaty w warunkach biurowych nie wymagają specjalnych przygotowań. Wystarczy wygodny strój uczestniczek i uczestników oraz oddzielna sala z pustą przestrzenią. Instruktorzy przywożą ze sobą tarcze do sztuk walki i gotowe. Bawcie się dobrze!
  Przeczytaj więcej o warsztatach z samoobrony.
   

  5. Ulga dla kręgosłupa w pracy biurowej – warsztaty dla firm

  Wyobraź sobie, że pracując przy laptopie czujesz się świetnie. Łatwo się koncentrujesz i sprawnie działasz. Twoja szyja i kark są rozluźnione. Dolny odcinek kręgosłupa nie boli, a całe Twoje ciało jest przyjemnie rozciągnięte.
  Chcesz się dowiedzieć, jak to osiągnąć? Nasza bajlowa specjalistka od dobrostanu – Justyna Czudek, z przyjemnością pomoże Tobie i Twoim współpracownikom.
  Sama dobrze wiem, jak to jest spędzać godziny siedząc przed ekranem komputera. I mogę powiedzieć jedno – to są idealne warsztaty dla firm! Prawdziwa ulga dla zastanego i napiętego ciała. Nauczycie się zapobiegać bólom kręgosłupa, regenerować zmęczone oczy oraz rozluźniać spięte mięśnie – dolne plecy, barki i szyję. Dowiecie się, jak dobrze wykorzystać kilkuminutowe przerwy w pracy biurowej i jak często je robić. Poznacie różne zdrowe sposoby siedzenia. Jeśli po warsztatach wprowadzicie w życie drobne zmiany i zbudujecie proste nawyki, zyskacie lepszą koncentrację i lepsze samopoczucie. Na stałe!
  Sprawdź szczegóły tutaj.
   

  6. Joga śmiechu

  Jeśli Twoi współpracownicy potrzebują dużej dawki energii i pozytywnego nastawienia, to zaproś ich na warsztaty śmiechojogi. Zapewniamy wspólną zabawę i dużo śmiechu. Dzięki prostym ćwiczeniom oddechowym i ruchowym, uczestnicy zapewnią sobie dotlenienie organizmu i lepsze samopoczucie. Warsztaty będą żywiołowe, mocno integrujące i dynamiczne. Może w nich wziąć udział każdy, bez względu na kondycję, możliwości ruchowe czy wiek.
  Prowadzi je Andrzej Wiekiera – prawnik i trener trwałego rozwoju. Odkrył jogę śmiechu dziesięć lat temu i od tamtej pory szerzy jej radosną ideę wśród wszystkich chętnych.
  Przeczytaj więcej o tych warsztatach.
   

  7. Las w słoiku

  Co myślisz o tym, żeby stworzyć swój własny las, a potem postawić go na biurku w pracy albo zabrać do domu? Ja byłabym zachwycona! Miłośniczka przyrody, Kaja Wiśniowska-Wójcik, pokaże grupie Twoich współpracowników, jak stworzyć prawdziwy, żyjący i pachnący lasem mini ekosystem. Możecie zrobić to w kamienicy na krakowskim Kazimierzu – w klimatycznej przestrzeni Mamu Space albo w siedzibie Waszej firmy. 
  Zajrzyj do Mamu i dowiedz się więcej.
   

  8. Warsztaty tapicerskie

  Dwa dni. Jedno krzesło, fotel albo pufa. Do tego fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie Alka Kądzieli – mistrza tapicerstwa. Każdy z uczestników odnowi swój mebel i przy okazji pozna podstawy renowacji siedzisk. Ciekawostka: piszę ten artykuł siedząc na moim ulubionym krześle odnowionym kilka lat temu w trakcie tych właśnie warsztatów. Do tej pory stoi na honorowym miejscu!
  Przejdź tutaj po więcej informacji.
   

  Wybrałam specjalnie dla Ciebie warsztaty dla firm, które najbardziej lubię. Mam duże zaufanie do prowadzących, wiem, że są świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach i polecam całym sercem to, co robią. Które zajęcia najbardziej Cię zainteresowały? Napisz koniecznie w komentarzu, jestem bardzo ciekawa Twojego zdania!

   

  Zapytaj o warsztaty

  Anna Królikowska

  tel. 534 583 153

  e-mail: kontakt@bajla.pl

   4 komentarze for “Najfajniejsze warsztaty dla firm – 8 pomysłów”

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *