4 pomysły na Dzień Kobiet w pracy

Dzień Kobiet w pracy. Zdjęcie przedstawia 6 radosnych kobiet trzymających żółte kwiaty. W tle spokojna uliczka, stragan z kwiatami.

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet dla koleżanek z firmy?

Podaruj koleżankom przeżycia, nie przedmioty. Od 2012 roku organizujemy w Bajli warsztaty, kursy i szkolenia – także dla firm. Przetestowaliśmy różne tematy, przeczytaliśmy setki opinii uczestniczek i uczestników naszych warsztatów. Teraz już wiemy, jakie prezenty na Dzień Kobiet ucieszą uczestniczki, pozwolą im się lepiej poznać, zintegrować, odpocząć, nabrać energii i dobrze się bawić zdobywając nowe umiejętności.

Mam dla Ciebie kilka sprawdzonych pomysłów na atrakcje na Dzień Kobiet w pracy!

Warsztaty z samoobrony

Bajlowe warsztaty z samoobrony wspaniale sprawdziły się jako prezent z okazji Dnia Kobiet dla pań pracujących m.in. w INNOGY, Estimote, IG Knowhow Limited, PEGA Systems, PPG.

Uczestniczki w ankietach oceniały warsztaty bardzo wysoko, pisząc np.

Kurs oczywiście poleciłabym innym! Atmosfera super. Prowadzący cierpliwi, kompetentni i pomocni. Po pierwszych zajęciach już poczułam większą pewność w ciele i w głowie! Najbardziej podobała mi się mnogość różnych technik (w tak krótkim czasie trwania kursu!), indywidualne  podejście do każdego, poprawa błędów, ćwiczenia tłumaczone w bardzo klarowny sposób.

Warsztaty z samoobrony to świetny pomysł na Dzień Kobiet w pracy! Sprawdź szczegóły tutaj. Dodają uczestniczkom energii, pewności i wewnętrznej mocy, a przy okazji pozwalają im zintegrować się w zespole. Prowadzimy zajęcia w pozytywnej atmosferze, pełnej śmiechu, zabaw ruchowych i ćwiczeń. Staramy się, żeby w trakcie nauki prostych technik samoobrony, uczestniczki dobrze się bawiły. Warsztaty nie są wyczerpujące. Zapraszamy do udziału wszystkie panie – bez względu na wiek czy kondycję. Naukę zaczynamy od absolutnych podstaw i powoli, krok po kroku poznajemy kolejne sposoby obrony przed potencjalnymi zagrożeniami.

Nasza drużyna instruktorska – Maciej Borzęcki i Zuzanna Peciak, to prawdziwi profesjonaliści. Uwielbiają dzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas długoletnich treningów Ju Jitsu i innych wschodnich sztuk walki. Oboje mają w sobie dużo spokoju, pozytywnego nastawienia i radości z tego, co robią.

Warsztaty z samoobrony. Roześmiany instruktor samoobrony w kimonie trzyma tarczę do sztuk walki. Młoda kobieta w żółtej bluzce uderza pięścią w tarczę.
Warsztaty z samoobrony Bajla

Warsztaty relaksacyjne

Ostatniej jesieni Justyna Czudek (bajlowa trenerka) poprowadziła cykl warsztatów relaksacyjnych dla pracowników Alior Banku w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Specjalista ds. Szkoleń raportował, że zajęcia zbierały albo pozytywny, albo bardzo pozytywny feedback.

Podaruj koleżankom spokój, oddech, prawdziwe rozluźnienie i relaks. Sprawdź szczegóły warsztatów relaksacyjnych. Podczas zajęć uczestniczki poznają i wypróbują różne formy relaksacji. Dowiedzą się też, jak korzystać z nich później samodzielnie. Będą miały okazję przetestować m.in. ćwiczenia oddechowe, relaksację Jacobsona, czyli spokojne napinanie i rozluźnianie mięśni, wizualizacje, automasaż i proste ćwiczenia roluźniające i dające ulgę spiętym mięśniom karku.

Nasza bajlowa specjalistka od relaksacji i pracy z ciałem, Justyna Czudek, jest świetną, pełną ciepła i spokoju trenerką personalną, instruktorką pilates, masażystką, fizjoterapeutką. 

Dodatkowym prezentem na Dzień Kobiet, który dołączamy do warsztatów, jest Cudownie Relaksujący Zestaw. Przygotowałyśmy siedem nagrań dźwiękowych (w formie plików mp3) z rozluźniającymi wizualizacjami. Dajemy do nich dostęp uczestniczkom zajęć, aby mogły w każdej chwili z łatwością się zrelaksować.

Warsztaty relaksacyjne Bajla

Więcej energii! Warsztaty

Wyżej wspomniana Justyna, fizjoterapeutka, specka od zdrowego ruchu i pracy z ciałem, przygotowała też warsztaty z dodwania sobie energii! Dowiedz się o nich więcej!

Jeśli zastanawiasz się, jak zastąpić kolejną filiżankę kawy, to mamy dla Ciebie szereg pomysłów. Od bardzo prostych ćwiczeń rozciągających, przez ćwiczenia oddechowe, po kilkuminutowy automasaż. Trenerka ma w zanadrzu sposoby na to, jak łatwiej obudzić się rano, jak dbać o swój poziom energii na co dzień i jak pomóc sobie odświeżyć umysł i pokonać chwilowe znużenie w trakcie pracy.

Warsztaty świetnie sprawdzą się w formie stacjonarnej albo internetowej.Justyna podzieli się z uczestniczkami swoją wiedzą i doświadczeniem, ale też pozytywnym nastawieniem i energią!

 

Szkolenie lub wykład z emisji głosu i wystąpień publicznych

Niech Dzień Kobiet w pracy będzie okazją do rozwoju i nadania mocy głosowi! Na szkoleniach i wykładach uczymy mówić odważniej, głośniej i lepiej. Sprawdź szczegóły. Dodajemy pewności siebie, uczymy, jak świadomie używać głosu występując na scenie, prowadząc szkolenia, spotkania, rozmawiając z klientami czy współpracownikami.

Całe szkolenie odbywa się w przyjaznej, pozytywnej atmosferze. Katarzyna Hnat (trenerka emisji głosu) rzeczywiście dodaje uczestniczkom mocy – uświadamia im zalety ich własnego głosu i pokazuje nad czym i w jaki sposób mogą pracować.

Mamy ogrom pozytywnych opinii, na przykład takie:

Szkolenie bardzo pomogło mi w poznaniu swoich mocnych i słabszych stron podczas wystąpień. Poleciłabym je innym osobom, które widzą, że mają tremę w czasie wystąpień. Ze szkoleń wynoszę przede wszystkim większą pewność siebie, poznałam swoje obszary, w których muszę popracować, ale dowiedziałam się również o wielu atutach jakie posiadam i które dzięki temu będą moimi mocnymi stronami, które wykorzystam w pracy. 

Kasia Hnat – nasza prowadząca, to dziennikarka radiowa, trenerka i mentorka. Od kilkunastu lat pracuje głosem. Z ogromnym zaangażowaniem dzieli się z uczestnikami szkoleń swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdego z nich traktuje indywidualnie i z łatwością nawiązuje kontakt z grupą.

Szkolenie z emisji głosu Bajla

Któryś z pomysłów na Dzień Kobiet w pracy przypadł Ci do gustu? Odezwij się, jeśli chcesz zapytać o szczegóły lub zamówić warsztaty do swojej firmy!

 

1 Comment for “4 pomysły na Dzień Kobiet w pracy”

Suprizo

says:

Zawsze jesteśmy za nietypowymi i oryginalnymi prezentami szczególnie na Dzień Kobiet. Oczywiście nie obejdzie się bez kwiatka dla każdej koleżanki z pracy. Jednak warsztaty relaksacyjne przydadzą się na pewno każdej z nich. Wszystkie również będą zaskoczone takim prezentem z okazji 8 marca. Zdecydowanie bardzo dobre pomysły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *