5 pomysłów na Dzień Kobiet w pracy

Dzień Kobiet w pracy. Zdjęcie przedstawia 6 radosnych kobiet trzymających żółte kwiaty. W tle spokojna uliczka, stragan z kwiatami.

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Kobiet dla koleżanek z firmy?

Podaruj koleżankom przeżycia, nie przedmioty. Od 2012 roku organizujemy w Bajli warsztaty, kursy i szkolenia – także dla firm. Przetestowaliśmy różne tematy, przeczytaliśmy setki opinii uczestniczek i uczestników naszych warsztatów. Teraz już wiemy, jakie prezenty na Dzień Kobiet ucieszą uczestniczki, pozwolą im się lepiej poznać, zintegrować, odpocząć, nabrać energii i dobrze się bawić zdobywając nowe umiejętności.

Mam dla Ciebie kilka sprawdzonych pomysłów na atrakcje na Dzień Kobiet w pracy!

Warsztaty z samoobrony

Bajlowe warsztaty z samoobrony wspaniale sprawdziły się jako prezent z okazji Dnia Kobiet dla pań pracujących m.in. w INNOGY, Estimote, IG Knowhow Limited, PEGA Systems, PPG, Izbie Komorniczej w Krakowie, EPP, Ryvu Therapeutics, E NET Production i wielu innych!

Uczestniczki w ankietach oceniały warsztaty bardzo wysoko, pisząc np.

Kurs oczywiście poleciłabym innym! Atmosfera super. Prowadzący cierpliwi, kompetentni i pomocni. Po pierwszych zajęciach już poczułam większą pewność w ciele i w głowie! Najbardziej podobała mi się mnogość różnych technik (w tak krótkim czasie trwania kursu!), indywidualne  podejście do każdego, poprawa błędów, ćwiczenia tłumaczone w bardzo klarowny sposób.

Warsztaty z samoobrony to świetny pomysł na Dzień Kobiet w pracy! Sprawdź szczegóły tutaj. Dodają uczestniczkom energii, pewności i wewnętrznej mocy, a przy okazji pozwalają im zintegrować się w zespole. Prowadzimy zajęcia w pozytywnej atmosferze, pełnej śmiechu, zabaw ruchowych i ćwiczeń. Staramy się, żeby w trakcie nauki prostych technik samoobrony, uczestniczki dobrze się bawiły. Warsztaty nie są wyczerpujące, nie wymagają żadnych specjalnych umiejętności. Potrzebujemy tylko pustej przestrzeni, przyda się też wygodny strój. Zapraszamy do udziału wszystkie panie – bez względu na wiek czy kondycję. Naukę zaczynamy od absolutnych podstaw i powoli, krok po kroku poznajemy kolejne sposoby obrony przed potencjalnymi zagrożeniami.

Nasza drużyna instruktorska – Maciek i Zuza, to profesjonaliści z pozytywnym nastawieniem. Uwielbiają dzielić się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas długoletnich treningów Ju Jitsu i innych sztuk walki. Oboje mają w sobie dużo spokoju i radości z tego, co robią.

Warsztaty z samoobrony. Roześmiany instruktor samoobrony w kimonie trzyma tarczę do sztuk walki. Młoda kobieta w żółtej bluzce uderza pięścią w tarczę.
Warsztaty z samoobrony Bajla

Warsztaty relaksacyjne

Podaruj koleżankom spokój, oddech, prawdziwe rozluźnienie i relaks. Sprawdź szczegóły warsztatów relaksacyjnych. Podczas zajęć uczestniczki poznają i wypróbują różne formy relaksacji. Dowiedzą się też, jak korzystać z nich później samodzielnie. Będą miały okazję przetestować m.in. ćwiczenia oddechowe, relaksację Jacobsona, czyli spokojne napinanie i rozluźnianie mięśni, wizualizacje, automasaż i proste ćwiczenia roluźniające i dające ulgę spiętym mięśniom karku.

Dodatkowym prezentem na Dzień Kobiet, który dołączamy do warsztatów, jest Cudownie Relaksujący Zestaw. Przygotowałyśmy nagrania dźwiękowe z rozluźniającymi wizualizacjami. Dajemy do nich dostęp uczestniczkom zajęć, aby mogły w każdej chwili z łatwością się zrelaksować.

Justyna Czudek (nasza specjalistka od relaksacji i pracy z ciałem, masażystka, instruktorką pilates, trenerka personalna, fizjoterapeutka) poprowadziła warsztaty relaksacyjne m.in. dla pracowników Alior Banku, LEGO, Nokia, Westwing, BWI Poland Technologies, Arvato Bertelsmann, Kemipol, Bonair, Bigram, Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie i gości Cinema Cit

Warsztaty relaksacyjne Bajla

Więcej energii! Warsztaty

Wyżej wspomniana Justyna, fizjoterapeutka, specka od zdrowego ruchu i pracy z ciałem, przygotowała też warsztaty z dodwania sobie energii! Dowiedz się o nich więcej!

Jeśli zastanawiasz się, jak zastąpić kolejną filiżankę kawy, to mamy dla Ciebie szereg pomysłów. Od bardzo prostych ćwiczeń rozciągających, przez ćwiczenia oddechowe, po kilkuminutowy automasaż. Trenerka ma w zanadrzu sposoby na to, jak łatwiej obudzić się rano, jak dbać o swój poziom energii na co dzień i jak pomóc sobie odświeżyć umysł i pokonać chwilowe znużenie w trakcie pracy.

Warsztaty świetnie sprawdzą się w formie stacjonarnej albo internetowej. Justyna podzieli się z uczestniczkami swoją wiedzą i doświadczeniem, ale też pozytywnym nastawieniem i energią!

Ulga dla kręgosłupa

Warsztaty były udane, pani trenerka profesjonalna, temat bardzo potrzebny – uczestniczyły panie wykonujące pracę biurową i w związku z tym odczuwające różne dolegliwości z tym związane. Mocnym punktem było wykonywanie konkretnych ćwiczeń, przeciwdziałających powstawaniu dolegliwości kręgosłupa i nie tylko. Mamy nadzieję, że pomoże to pracownicom w kształtowaniu dobrych nawyków.

tak o Uldze dla kręgosłupa napisała pani Małgorzata z Arcelor Mittal Warszawa.

W trakcie spotkania nauczycie się rozluźniać spięte mięśnie karku, szyję, nadgarstki i mięśnie wokół oczu. Poznacie relaksujące ćwiczenia oddechowe i proste sposoby na rozruszanie się i przyniesienie ulgi kręgosłupowi w trakcie krótkich, kilkuminutowych przerw w pracy. Justyna (o której pisałam wyżej) podpowie też jak na co dzień poprawić swoje samopoczucie w pracy biurowej. Szczegóły dotyczące warsztatów znajdziesz tutaj.

Szkolenie lub wykład z emisji głosu i wystąpień publicznych

Niech Dzień Kobiet w pracy będzie okazją do rozwoju i nadania mocy głosowi! Na szkoleniach i wykładach uczymy mówić odważniej, głośniej i lepiej. Sprawdź szczegóły. Dodajemy pewności siebie, uczymy, jak świadomie używać głosu występując na scenie, prowadząc szkolenia, spotkania, rozmawiając z klientami czy współpracownikami.

Całe szkolenie odbywa się w przyjaznej, pozytywnej atmosferze. Kasia Hnat (trenerka emisji głosu) rzeczywiście dodaje uczestniczkom mocy – uświadamia im zalety ich własnego głosu i pokazuje nad czym i w jaki sposób mogą pracować.

Mamy ogrom pozytywnych opinii, na przykład takie:

Szkolenie bardzo pomogło mi w poznaniu swoich mocnych i słabszych stron podczas wystąpień. Poleciłabym je innym osobom, które widzą, że mają tremę w czasie wystąpień. Ze szkoleń wynoszę przede wszystkim większą pewność siebie, poznałam swoje obszary, w których muszę popracować, ale dowiedziałam się również o wielu atutach jakie posiadam i które dzięki temu będą moimi mocnymi stronami, które wykorzystam w pracy. 

Kasia Hnat – nasza prowadząca, to dziennikarka radiowa, trenerka i mentorka. Od kilkunastu lat pracuje głosem. Z ogromnym zaangażowaniem dzieli się z uczestnikami szkoleń swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdego z nich traktuje indywidualnie i z łatwością nawiązuje kontakt z grupą.

Szkolenie z emisji głosu Bajla

Któryś z pomysłów na Dzień Kobiet w pracy przypadł Ci do gustu? Odezwij się, jeśli chcesz zapytać o szczegóły lub zamówić warsztaty do swojej firmy!

 

3 komentarze for “5 pomysłów na Dzień Kobiet w pracy”

Suprizo

says:

Zawsze jesteśmy za nietypowymi i oryginalnymi prezentami szczególnie na Dzień Kobiet. Oczywiście nie obejdzie się bez kwiatka dla każdej koleżanki z pracy. Jednak warsztaty relaksacyjne przydadzą się na pewno każdej z nich. Wszystkie również będą zaskoczone takim prezentem z okazji 8 marca. Zdecydowanie bardzo dobre pomysły!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *